Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van 4 darab ilyen tesztem,...

Van 4 darab ilyen tesztem, időn belül kijött mindegyiken az a halvany csikocska! Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2018. márc. 21. 12:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kedves kérdező én ezt sem látom pozitívnak, nem akarok ünneprontó lenni, de tényleg. Ugyanúgy, mint az előzőnél, látom mire gondolsz, de annyira halovány és színtelen, hogy pozitívnak semmiképp sem mondható. Ha még mindig nem jött meg az biztató, mondom, hátha később fogant, de ezek egyenlőre jó érzéssel csak negatívnak nevezhetőek.
2018. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
Én meg azt tartom kizártnak hogy mind téved. Mindegyikeen látom a csíkot és igen, az utolsón erősebb. Drukkolok és kérek képet az újakról is :)
2018. márc. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Csík az van, ha extra halványan is, no de semmi színe, így azért erős volna azt mondani ennyire haloványra, hogy pozitív. Sok mindent láthat az aki aakr, de egy pozitív teszt nem ilyen, ne keltsünk már hiú ábrándokat. Inkább vegye negatívnak és legyen kellemes meglepetés, sem mint csalódjon.
2018. márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%

He veszel egy tesztet és belemártod sima csapvízbe, akkor is látszik a reagens helye a nedvesség miatt.

Akkor terhes a csaptelep vagy hormonkezelt a víz?

2018. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
De ne ilyet csinálj! Vegyél egy facellet a rossmann-ban, az megmondja a tutit!!!
2018. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is ilyen halványak voltak, ma reggel megjott. Minden nappal erősödnie kellene a csiknak. Én nem élnem bele magam a helyedben. 😦
2018. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!