Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen esetben vállalnátok babát?

Ilyen esetben vállalnátok babát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

39 éves vagyok. Tavaly áprilisban volt missed ab műtétem és idén januárban is.hozzá teszem majd hogy nem hét évet vártunk babára.a szövettani eredmény azt írja hogy fertőzés gyulladás volt.

Sajnos eléggé hirtelen rosszabbul vagyok a betegség miatt (pikelysömör) miatt ugyanis sok ízületi gyulladásom van jelenleg Trexant szedek de nem sokára indul a biológia terápia nálam.

Tisztában vagyok a helyzetemel.ezért kérdeztem a nőgyógyász véleményét és a reumatológiai véleményt is.mindkét orvos azt válaszolta hogy nem lehetetlen de ők nem vállalnak felelősséget. De még statisztikai példát sem tudtak mondani mert azt mondták nem volt példa még rá.

Ezért ide fordultam hogy ha valaki volt vagy van ilyen esetben mint én vállalt vagy vállalná a terhességet? Én nagyon szeretném a férjemmel együtt de természetesen beteg gyereket nem!

Bárki válaszát köszönjük szépen.


2018. márc. 22. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen esetben nem vállalnék, mert ha beteg gyereket nem akartok, akkor esetleg marad az abortusz, vagy egy életképtelen gyerek, akivel nem akartok semmit kezdeni.
2018. márc. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem vállalnék, hiszen az orvos sem támogatja!
2018. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Én örökbefogadnék a helyetekben.
2018. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a beteg gyerek gondozása nem opció, amit teljes mértékben megértek, akkor ne vállalj. Én sem vállalnék.
2018. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tisztában a betegsegeddel,a hatásával a terhessegedre. Ízületi gyulladásom van konkrétan minden izuletemben testszerte évek óta.Mikor terhes lettem minden fájdalmam elmúlt, gyógyszert nem szedtem, problémamentes terhesség volt,egészséges babám született39+3napra.4honappal szülés után sajnos minden visszatért és estére már alig bírom néha kézbe venni a babát.Szerencsenk volt.
2018. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
39 évesen már úgyis késő szülni, fogadjatok örökbe.
2018. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nagyon nehéz döntés ez számunkra. Nem a korom kedves utolsó van aki negyven felett szül.

2018. márc. 23. 10:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindkétszer terhesség alatt nekem sem fájt az ízületeim nagyon jó volt.de missed ab műtét után szinte rögtön vissza jött a fájdalom.
2018. márc. 23. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!