Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteeres utan ket nappal...

Peteeres utan ket nappal voltunk egyutt parommal most egy napja kesik. VAN REMÉNY?

Figyelt kérdés

2018. márc. 23. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Remeny mindig van.
2018. márc. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudod a peteérést vagy csak naptár szerint? Mert ha csak naptár szerint, akkor az 1 nap késés simán jelentheti, hogy max 1 nappal voltatok együtt pé után, akkor meg simán sikerülhet. A petesejt max 24 óráig életképes, úgyhogy ha tényleg 2 nappal ovu után voltatok együtt, akkor nem sok, attól függ honnan tudod mikor volt ovud, mennyire biztos ez.
2018. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak naptár szerint tudom és 90%ban pontos a ciklusom.Nem tudom mi van velem ugy aludtam mint akit fejbevertek meg mostse jött meg..
2018. márc. 23. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ha késik tesztelj. Abbol minden kiderül.
2018. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban peteérés után voltatok után 2 nappal, akkor nincsen esély. A petesejt maximum 24 óráig termékenyíthető meg. Viszont mivel 100%-ra nem tudod mikor is volt péd így van esély:).
2018. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Terhes lettél?
2019. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!