Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt tesztelők, kismamák...

Tapasztalt tesztelők, kismamák, segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Menstruációm már 7. napja késik, így gondoltam ellövök egy tesztet, bár tüneteim nincsenek, talán a cicim picit duzzadtabb, de semmi több.

Szóval csináltam egy x-epil tesztet, de annyira extrém halvány hogy szinte alig látni :(

7 nap késésnél már erős csíknak kellene lennie, nem? Ez majdnem teljes hómező, csak ablak mellett lehet látni valamit..

Volt egy hasonló esetem decemberben, akkor elvetéltem 6 hetesen,

Van remény hogy ez a csík erösödni fog?


Itt a kép:


[link]



2018. márc. 24. 07:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
48%
Ez sajnos teljesen negatív.:(
2018. márc. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
48%
Sztem ez a tipikus x-epil szellemcsík , sajnálom! Próbálj meg egy facelle tesztet!
2018. márc. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
50%
Ez negatív. Ennyi kihagyás után kéne lenni valami halványnak
2018. márc. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
20%

Nem negativ a teszt, kinagyitva latszik a masodik csik halvanyan es szine is van.


Viszont teny, hogy egy hetes kesesnel szerintem nagyon halvany, ha az ovulacio tenyleg akkor volt, amikor kellett volna lennie (tehat kb 3 hete), akkor mar eros pozitivnak kellene lennie.


Figyeled az ovulaciot?

Ha van ra esely, hogy kesobb volt es kesobb estel teherbe, az megmagyarazna ezt a tesztet.


Egyebkent a varakozason kivul mast nem igen tehetsz. Menj el majd orvoshoz, megnezi, hogy mi latszik es visszahiv 1 vagy 2 het mulva. Ajkir fog kiderulni, hogy az elozo ug-hoz kepest fejlodik-e rendben a terhesseged.

2018. márc. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Nem igazán figyelem az ovut, csak folyás-has szurka alapján tippelek hogy kb mikor van, szerintem márc. 10-12 között lehetett, de ez csak tipp..

Vetélés után kicsit felborultak a dolgok,előtte nagyon pontosan mensi után 14 napra volt, akkor csináltam ovu tesztet.



Mennyi késés után lenne érdemes orvoshoz mennem?

2018. márc. 24. 08:12
 6/31 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem is halvány pozitív, én látom a másik csíkot.
2018. márc. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
40%
Ez egy egyértelműen negatív teszt, extrém nagyításban majd az összes teszten lehet látni "valamit", az azért nem érdemes pozitívnak gondolni. Ha már most késik egy hete, akkor hétfőn nyugodtan kérhetsz időpontot az orvostól, hiszen bárhogy is alakul a dolog, mindenképpen meg kéne nézzen. Ha nem lesz terhesség ebből, akkor is ki kellene vizsgálni a késés és egyebek okát, hiszen a későbbi teherbeesés szempontjából nem mindegy miként állnak a hormonjaid, miegyebek.
2018. márc. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%
Menj el vervetelre, es irass progeszteront, ha esetleg kesobb fogant, akkor meg lebet halvany. Ha nem irnak fel, kezdj el hasznalni progeszteronkremet.
2018. márc. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
67%
Le lehet pontozni, de ez a teszt pozitív. Csinálj reggel egy predictor earlyt, rossmannban lehet kapni, az megmondja a tutit. Drukkolok! :)
2018. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
22%
9-es válaszoló vagyok, javítottam egy kicsit a képminőségen, és egy filtert ráhúztam így jobban láthatják mások is, akik számítógépről vannak. Egyértelműen pozitív. [link]
2018. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!