Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt tesztelők, kismamák...

Tapasztalt tesztelők, kismamák, segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Menstruációm már 7. napja késik, így gondoltam ellövök egy tesztet, bár tüneteim nincsenek, talán a cicim picit duzzadtabb, de semmi több.

Szóval csináltam egy x-epil tesztet, de annyira extrém halvány hogy szinte alig látni :(

7 nap késésnél már erős csíknak kellene lennie, nem? Ez majdnem teljes hómező, csak ablak mellett lehet látni valamit..

Volt egy hasonló esetem decemberben, akkor elvetéltem 6 hetesen,

Van remény hogy ez a csík erösödni fog?


Itt a kép:


[link]



2018. márc. 24. 07:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
68%

Ja most nézem te is facelle-t vettél és meg is csináltad, pozitív. :)

Lehet amúgy később fogant azért nem erős még a teszted de ez nem baj, a lényeg, hogy pozitív.

2018. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
68%

Bízz a babádban és magadban. Ne gondolj negatív dolgokra. Nekem is harmadik terhessgemből született csak a babám, ráadasul az egyik nem egy sima vetélés volt. szóval tudom milyen érzes szorongani emiatt. De!! Hittem benne. Az elejétől. Tudtam, hogy ezúttal semmi baj nem lehet és hogy remek kuckot fogok biztosítani neki és mindig mondogattam, hogy majd 8 hónap múlva egészsegesen megszületik. És így is lett. Ha elfogott a szorongás, babás zenét hallgattam, relaxáltam, vagy kisbabák képeit nézegettem. Nem mondom, hogy nem voltak nehéz pillanatok, de megcsináltam..anya lettem. Veled is igy lesz!


Dokihoz ha nincs szükség progeszteronra, még nem mennék jövő héten, mert akkor csak idegeskednél, hogy lesz-e embrió lesz-e szívhang.

2018. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2018. márc. 24. 12:08
 24/31 anonim ***** válasza:
25%
Látod, tényleg pozitív a másik teszt is, nagyon gratulálok neked, én szerkesztettem a képet, hogy jobban látsszon. Vigyázz magatokra! :)
2018. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
49%
Gratulálok :)
2018. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A képszerkesztést is, mindent! :) ❤
2018. márc. 24. 18:00
 27/31 anonim ***** válasza:
63%
15-ös vagyok. Miért lettem lepontozva? Azért mert van szemem, és látom hogy van második csík?? Komolyan mondom tiszta dedó ami itt megy. 😡
2018. márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
68%
Én is le lettem pontozva. De miért???
2018. márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Én mindenkinek zöldet adtam, nem tudom miért pontoztak le titeket..

Gondolom nem látták, amit ti és én is :)

2018. márc. 25. 06:36
 30/31 anonim ***** válasza:
68%
Ez a második ez pozitív. Én a hatodik hét x ik napján mentem először orvoshoz.
2018. márc. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!