Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nászéjszakánk után felfázáso...

A nászéjszakánk után felfázásos tüneteim voltak. Megmarad a baba?

Figyelt kérdés

Esetleg árthat-e neki a meleg fürdö, lehet-e ettöl még egészséges?

Egy 4nap múlva lenne a menzim, de nem várom mert már vannak jelecskék, duzzad a cicim 2hete és egy kicsit émelyegni is szoktam napi többször. Szerintetek van esély?


2010. jún. 10. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
szia. melfeszules lehet barmikor peteerestol a mensiig, nekem volt hogy 2 hetif feszult, amikor maskor sosem.az egyik legelso "tunet" hogy nem jon meg. az emelyges pedig majd a 4-7kozott szokott kezdodni, vagyis meg tul kicsi a terhesseged(ha az) hogy tuneted legyen. a nemvart napjan tesztelj egy 10es erzekenysegu teszttel reggeli vizeletbol, ha halvanyan poz. akkor mar biztos baba, de hanem akkor par nap mulva probald ujra 2 naponta duplazodig a cg szint amit a teszt mer, abban az esetben ha nem jon meg. a forro fudo nem tul jo, nekem amiatt lett beverzesem, mert nem tudtam, hogy nem ajanlott, es en foroo-forro vizben szeretek furdeni es a doki eltiltott tole, furdeni lehet de langyos vizben, amugy meg zuhany. remelem tudtam segiteni valamennyit. ha meg kerdesed van irhatsz nyugosdtan. 22hkm
2010. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, meglátom és akkor majd még irok, hogy mi lett...Meg kérdezek is, tuti több a tapasztalatod, mint nekem. Eddig fogamzásgátló meg óvszer volt az esti menü, csak most csaptunk a lovak közé:)

Én is a forró-forró fürdöt szeretem, lehet leszokom róla.

2010. jún. 10. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:

elso vagyok, nekem sornyu volt leszokni rola, most is vagyok egy jo forro fordore, sovargok utana, de nem szabad.

amugy nekuk nem volt tervesett a baba, fogamzasgatlot szedtem, de igy is sikeredett:) nembaj, orommel varjuk:)

2010. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szija!

Nekem vesemedence gyulladasom volt 3-4 hetes terhesen. Antibiotikumot kellett szednem ra, rengeteg folyadekot inni es pihenni amennyit csak tudok! A forro ill. nagyon meleg furdo szigoruan tilos volt! 5 nap alatt rendbejottem, azota mind a ketten jol vagyunk :) En a tesztet akkor csinaltam meg,mikor meg nem is kesett a mensim, mert ereztem,hogy valami nincs rendben. 4 nappal azelott mielott meg kellett volna jonnie a reggeli is es a napkozbeni is eros pozitiv volt :) Sok sikert es jo egeszseget!!! 38 hetes km

2010. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnos nem sikerült...

Majd legközelebb...

Köszi a válaszotokat, jó egészséget kívánok nektek!

2010. jún. 15. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!