Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ugyan úgy érzem magam mint...

Ha ugyan úgy érzem magam mint máskor mensi előtt, akkor biztos nem sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Annyi különbséget érzek, hogy nincs krémes folyásom, mint szokott lenni ilyenkor, hanem száraz vagyok, viszont a hasam is ugyan úgy görcsöl, mint mensi előtt és a mellem is ugyan annyira fáj, mint szokott, nekem amúgy is nagyon szokott fájni előtte, hozzá se lehet érni. Még van 2 napom a nem vártig, csak olyan sokan írják, hogy tele voltak tünetekkel, meg máshogy érezték magukat, mielőtt pozit teszteltek volna, így egy kicsit elbizonytalanodtam.

Van még esély a babára szerintetek? Másnak is volt ilyen, hogy nem érezte máshogy magát mégis baba lett?


2018. márc. 27. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan is sok van, aki semmit sem érzett és babás lett.

Két nap múlva tesztelj, addig kitartás:)

2018. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy nem vagy terhes, nekem voltak premens tüneteim terhesen is, sőt erősebbek voltak, mint általában, de szerintem ne figyelgesd magad ennyire, felesleges.
2018. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindkét babámmal pont ugyanúgy éreztem magam, mint bármikor máskor. Nem feszült a mellem (amúgy se szokott, csak 1-2 hetes késésnél kezdődött terhesen is) görcsölgettem mint máskor is mielőtt megjön, a székrekedés is megvolt, egyetlen dolog volt a második babámmal furcsa, hogy nemvárt napján (nem előtte, csak aznap mikor meg kellett volna jönnie) elmaradt a hasmenés, de ez is csak annyit jelent nálam, hogy nem aznap jön meg. Nem gondoltam babára emiatt, csak arra, hogy késhet is a menzeszem. Azért másnap csak teszteltem. Szóval nehogy leírd emiatt a ciklust. :)
2018. márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm, megnyugtattatok, hogy még van esély! :) Két-három nap múlva tesztelek (ha nem jön meg) :)
2018. márc. 27. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy éreztem magam, mint bármikor máskor, és volt egy ilyen enyhe "mindjárt negjön" érzés a méhemben. Aztán nem jött meg. Tüneteim csak később lettek, akkor is enyhék.
2018. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nkem semmi nem valtozott, csak nem jött meg..

Úgyh semmit nem jelent

2018. márc. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor nem lett baba, viszont most sikerült. :)

[link]

2018. máj. 29. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!