Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ugyan olyan mensi...

Tényleg ugyan olyan mensi jellegű görcsök lehetnek a nemvárt napján, ha baba van? 1,5 napja késik, mindjárt megjön érzés de semmimás, annyira bízunk.

Figyelt kérdés

Holnap reggel gondoltam tesztelni első vizelettel. De addig is kíváncsi vagyok más is érzett e hasonlót!

3 napja mensis görcseim vannak de nem egész nap. Melleim érzékenyek, de egyáltalán nem elviselhetetlen.

Annyira boldogok lennénk ha sikerült volna végre. 1,5 napra nem akartam még tesztelni.

Elbizonytalanít ez a mensis görcs. Ilyenkor szokott lenni valami már, de semmi.

Ennyire lehet hasonló a néholi hasfájás mensi körül ha baba van?


2017. ápr. 20. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet olyan görcs, persze. Szerintem már tesztelhetsz nyugodtan. Drukkolok!
2017. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Nekem volt mensis görcsöm, bár én már 5 nappal a nemvárt elött tudtam hogy terhes vagyok. 😊

Drukkolok 😊

2017. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A premens es koraterhes tunetek teljesen megegyezhetnek.
2017. ápr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Lehet hogy délután csinálok egy tesztet ha hazaértem. Úgy izgulok!

Kedves második, honnan tudtad már ilyen korán, hogy babás vagy ? :)

2017. ápr. 20. 09:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Világ életemben jók voltak a megérzéseim. 😊 Konkrétan azt álmodtam hogy baba van a méhemben. Ébredés után azonnal teszt. És pozitív volt. Igaz halványan, de egyértelműen látszott a csík. 😊 Aztán számoltam hogy mikor is kéne megjönnie a mensimnek, és volt még 5 nap. 😊 Elég hihetetlen tudom, de annyira élénk volt az álmom, hogy ébredés után biztos voltam benne hogy nem vagyok egyedül. 😊
2017. ápr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De szerencsés vagy :) Gratulálok!

Nekem jelenleg csak rossz megérzésem van...hogy meg fog jönni.

Remélem nem olyan jók a megérzéseim mint Neked :)

2017. ápr. 20. 10:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen tüneteim vannak, bár nekem a mellem egyáltalán nem érzékeny, pedig az szokott lenni. Viszont görcsölök, mindjárt megjön érzésem van, és még semmi.

Valamelyik nap én is azt álmodtam, hogy született egy kislányom, még a nevét is tudtam álmomban, pedig ilyesmin nem gondolkodtam már nagyon régóta. Teljesen élethű álom volt. Ha még egy hét múlva sem jönne meg, akkor azt hiszem, nagy eséllyel én is a jövőt álmodtam meg. :)

2017. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Teszteltél?
2017. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező! Ugyan ebben a helyzetben vagyok, 1,5 napja késik , majdnem megjön érzés és 1 hete én is terhességgel álmodtam. Nem merek ma tesztelni de majd vàrom a fejleményeid!
2017. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

És igen, baba volt : )

Azóta nagy csibész és kislány : )

2021. márc. 24. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!