Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt negatív, de...

Terhességi teszt negatív, de nem jött meg. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Igyekszem rövidre fogni a történetemet :)


Segítséget vagy inkább tanácsot szeretnék kérni!

Közel egy éve próbálkozunk a férjemmel,hogy babócánk legyen!

Elég nagyban nehezíti a helyzetünket hogy pajzsmirigy alulműködésem van,melyre gyógyszert szedek és rendszeresen ellenőriztetem is!

Március 20.-án kellett volna megjönnie.Március 19.-én éjszaka jelentkezett úgynevezett "barnázás",amely csak a wc papiron volt látható!

Többet nem volt "barnázásom",és nem is jött meg azóta sem!

Ma csináltam egy tesztet,mely negatív lett és nem gyengén elkeseredtem... :(

A kérdésem az lenne hogy lehetséges hogy terhes vagyok,csak a teszt nem mutatta ki?



2018. márc. 28. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

8 nap késésnél már nagy valószínűséggel kimutatta volna a teszt, ha terhes vagy. Viszont bármilyen egészségügyi háttere lehet annak, hogy nem jön meg, vagy késik.

Egyetlen esetben nem kizárható a terhesség, ha valami nagyon extrém eset állt fenn és nagyon elcsúszott a ciklusod vagy volt egy spontán peteérésed és abból lettél terhes, jóval később, mint ahogy átlagosan "lehettél" volna. De ez azért tényleg ritka.

2018. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm válaszod,másodszor pedig...

Ovu teszttel próbáltam elcsípni az ovumat,de nem tudtam,így igazából bármikor lehetett a peteérésem.És a terhesség esélye is megvan,hiszen 2-3naponta együtt vagyunk a férjemmel!

A "barnázás" volt nekem a furcsa hiszen eddig ilyet soha nem csinált(am),de ez a mai negatív teszt elkeserített! :(

2018. márc. 28. 20:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mondjuk 19-én volt ovu (mondjuk barnázás az nem ovus vérzés,mert az állítólag inkább rózsaszínes színű) akkor meg nagyon korán teszteltél, mert a 10.dik napon vagy aszerint...de ezt így nem lehet belőni, csak találgatni lehet.
2018. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a válaszodat :)

Gondoltam én is a beágyazódásra hogy esetleg az lehetett,de egyszerűen nem bírtam tovább várni a teszttel!Ha az valóban a beágyazódás jele volt,akkor tudom hogy korai hiszen legalább 12nap kell hogy Hcg megjelenjen,de bíztam benne hogy esetleg hamarabb is teherbe eshettem!

Ha nem jön meg a héten,jövő7en ismét tesztelek :)

2018. márc. 28. 21:24
 5/12 A kérdező kommentje:

Most olvastam el ismét amit írtál!

Te az ovuról írtál,én pedig már a beágyazódásról...

Annyira szeretnénk már a kicsit :)

2018. márc. 28. 21:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem pl 9 nap késésnél lett pozi a tesztem, bár már mensi napján kezdett fájni a cicim :) később volt az ovu a doki szerint. Szóval van még remény.
2018. márc. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Hihetetlen hogy itt lassan mindenki egy kóbor ovutól lesz terhes!


Ha negatív a teszt és késik, nem vagy terhes. Nem kell ezt túl bonyolítani.

Ha mégis az lennél, majd a következő vérzés kimarad.

2018. márc. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, a barnázás pedig nem beágyazódást jelez, hanem hormonproblémát, progeszteron hiányt.
2018. márc. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Cáfolnám az utolsot. Én is barnáztam és mégis mensi kimaradas utan 3 nappal vagyis ma pozitivat teszteltem.

Lehet progeszteron hiánnyal is teherbe esni csak felkell keresni az orvost.

2018. márc. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, csak kérdezőnek a barnázás mellé van egy negatív tesztje is, nem baj utolsó?!
2018. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!