Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes negativ a test?

Lehetek terhes negativ a test?

Figyelt kérdés
Februar2-an volt negative utoljara 6napig tartott csinaltam hetfo tesztet-lett (amugy is ossze vissza szokott jonni a mensim)orvosnal januarba voltam minden rendbe.nem vedekezunk

2018. márc. 15. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod hogy február 2. már másfél hónapja volt?

Nem vagy terhes, de egy hormonvizsgálat nem ártana.

2018. márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdésedet. Teszteltél egy negatívat februárban utána meg is jött. Azótakésik ismét? Ha igen akkor lehetsz terhes hiszen új ciklus új lehetőség. Februári hónapban meg jött abból a ciklusból nem hinném hogy terhes maradtál.
2018. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen februárba volt utoljára meg de a melleim is feszülnek görcsölök mintha még akarna jönni de már 2 hete érzem
2018. márc. 19. 08:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, mi látatlanban sajnos nem tudjuk :(

Ha teszt negativ és nem jön meg az probléma

2018. márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg melleim nagyon fajnak most meg barnás folyás van de az is pár csepp
2018. márc. 23. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2018. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!