Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a hőgörbéről?

Mit gondoltok erről a hőgörbéről?

Figyelt kérdés

Elég furcsa egy görbe lett :) 3. próbálkozós hónap.

Szerintetek érdemes tesztelni?

Előre is köszi a válaszokat!

[link]


2018. márc. 29. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem jön meg a mensid akkor mindenképp.

Amúgy nem olyan rossz ez a görbe:D volt nálam is olyan, hogy csak lestem.Nem lehetetlen, hogy nem 15-én volt az ovud hanem később.Úgyhogy ha holnap nem jön meg és netán negatívat tesztelsz attól még nem biztos, hogy elúszott a hónap.

2018. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Azt hittem ez cikk-cakknak számít. Hát viszont nem olyan vészes, akkor elég izgi :)))
2018. márc. 29. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is cikk-cakk volt ovu után pár napig ennél a görbénél sokkal rondábban.Viszont az utolsó napjaid már szépen beálltak úgyhogy ebből bármi lehet.Nehéz ilyen görbénél tuti eltalálni az ovu napját, persze ha használsz ovu tesztet vagy termékeny nyákod van akkor azok alapján könnyebben be tudod lőni, hogy melyik napon érdemes igazán tesztelni.:)Szurkolok:)
2018. márc. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásotokat!!! :)
2018. márc. 29. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:
én simán inkább 24. cn-ra tenném az ovut, akkor meg még korai a teszt. ha nem jön meg a hétvégén, akkor kedden lenne érdemes ellőni egyet.
2018. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy tesztet mindenképp megér, predictorral pl már szombat-vasárnap reggel. Elég cikcakkos, pajzsmirigyed rendben van?

Szerintem lehet belőle baba! :) drukkolok!

2018. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az előző nem volt ilyen cikk-cakk, nem értem, hogy a mostani miért ilyen. Talán a stressz, a héten szereztem másoddiplomát :)

A pajzsmirigyem OK, azt más miatt nemrég megnézték.

Köszönöm a válaszaitokat és a szorítást, kíváncsian várom az eredményt...

2018. márc. 29. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!