Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem jott ossze ennyibol?

Ugye nem jott ossze ennyibol?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 eves lany vagyok. 2 hete hagytam abba egy 2honapos antibiotikum kurat, (pattanasok miatt szedtem,gyomorpanaszok miatt kellett abbahagynom) ami kicsi kitolta a ciklusom akkor. Az utobbi felevben nagyon gorcsoltem az elso nap, kibirhatatlan volt. Az elozo menstruacioim 31,26,24,32,29,24,24,27.napra jottek meg, ma viszont a 20.napon megjott. Semmi gorcs, semmi szedules, semmi hanyinger... Annyival kiegeszitenem, hogy ez olyan 6 ora korul tortent es azota szinte semmi nem jott. Tovabbra sem faj semmim

Viszont... kedden (03.27.)szeretkeztem.. volt ovszer,kiszakadt,de egybol felhuzott masikat(hallottuk ahogy pattant es egybol ki is huzta),addig en elmentem a mosdoba.

Utolso menstruaciom marc 10-en volt

Hamarosan erettsegizem, osztalyozo vizsgakat teszek.. ahhoz,illetve azokkal jaro idegesseghez tobb koze van, mint ahhoz,hogy esetleg sikerult volna ebbol egy baba?


2018. márc. 30. 21:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Rendben, az a véleményem, hogy vagy terhes vagy, vagy nem. Kicsit szedd már össze magad!
2018. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, ne aggódj, nem olyan könnyű azért teherbe esni.
2018. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Most mar 2 napja kesik ugy hogy utoljara akkor szeretkeztem
2018. ápr. 27. 21:03
 14/16 anonim ***** válasza:
Volt 32 napos ciklusod meg 24 napos.. Mit gondolsz késésnek? Nekem is össze-visszák a ciklusaim, nálam a 40 nap sem volt egyedi eset. Ha aggódsz, tesztelj egyet. Egyébként nem tartom valószínűnek, hogy terhes vagy. Sok sikert az érettségihez!
2018. ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Van egy applikaciom amiben ezt vezetem es az eddigi ciklusok hosszat atlagolta es úgy számolja a kovetkezoket.. ehhez kepest kesik 2 napot.

Koszonom, remelem menni fog😊

2018. ápr. 27. 22:52
 16/16 A kérdező kommentje:
A melleim fajnak es neha kemenyebbek, kezd lelassulni az anyagcserem is es faj a derekam is eleg durvan,ami csak akkor szokort ha becsípődik vagy "be akar"😂😕
2018. ápr. 27. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!