Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye hogy terhes vagyok? (lent)

Figyelt kérdés

Elég össze-vissza a ciklusom,egyszer 28 nap,egyszer 32-33.

Viszont párommal 2 hete együtt voltunk és most a melleim nagyon eresek,besötétült a mellbimbóm. Hónapok óta tejem is van,amit mondjuk nem tudom mire véljek...de az most is van. Illetve gorcsol a hasam,volt,hogy enyhén fajtak a melleim,fejem.

Március 13-án volt az utolsó menzeszem.

Elég érdekes szituáció,mert pár napja beszéltük meg párommal,hogy ráfekszünk a baba projektre,szóval örülnénk neki :)

Szerintetek?



2018. márc. 31. 21:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ertem en,de ha az anyukaja mondja neki,hogy ez normalis, akkor egyaltalan honnan veszi,hogy ez tej?! Eleteben nem volt meg teje hisz nem volt terhes,par csepp nyomasra nem is biztos,hogy tej. Arra tudok kovetkeztetni a tudatlansagabol,hogy mivel a mellebol jon azt hiszi tek,de valoszinuleg valami valadek,de mindegy is mert semmikepp nem normalis!!!
2018. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
Tenyleg nem bantasbol. De ilyen problemakkal igencsak atgondolnam a gyerekvallalast. Es nem a mellvaladekozasra gondolok, hanem arra hogy a szemelyisegzavart ha nem tartjak folAmatos ellenorzes alatt eleg kellemetlen tud lenni. Terhesseg alatt pedig nem igen akanlatos gyogyszert azedni. Te tudod. De en sem a paromat sem a gyerekemet nem tennem ki ennek. Nyilvan konzultaltal orvossal, hiszen ilyen esetben ez elhanyagolhatatlan!
2018. ápr. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem , nem lehetsz terhes. Nem kozepidoben voltatok egyutt. A tejfolyas nem normalis: orvos! Ha lelki probleaid vannak, szinten orvos, aki megmondja hogy vallalhatsz e babat!
2018. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!