Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS, IR mellett mennyi ideig...

PCOS, IR mellett mennyi ideig próbálkozatok amíg jött a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Akinek ilyen baja van annak mennyit kellett várni a babára? ( Persze úgy ha apa teljesen egészséges)

Kaptatok valami gyógyszert,a diéta es a mozgás mellett?


Korotokat is kérlek írjátok meg.


Köszönöm szépen a válaszokat :-)


2018. márc. 31. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

21-22évesen diéta+mozgás (gyógyszert nem adtak mert "csak" sztk-s orvosnál voltam) 9-10hónap

23évesen diéta+mozgás+gyógyszer (endokrinológus) 2hónap

27évesen diéta+mozgás+gyógyszer 1hónap

De az utolsót megelőzte egy fél-1éves rákészülés testileg-lelkileg is rendbe tettem magam, felderítettünk magánban(!) egyéb nehezítő hormonális problémákat, amik eddig is megvoltak, caak nincs rá tébé' :( . Eddig ez a legjobb terhességem! Nagyon ajánlom neked is, hogy először tedd rendbe a hormonrendszeredet, mert nagyon megbosszulja magát terhesség alatt (cukor, vérzések stb).

2018. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 évig próbálkoztunk, 3 év után derült ki a baj, kaptam minimális dózisban Merckformint, hatodik inszeminációra jött össze a baba. 35 évesen szültem.
2018. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!