Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek hasonló tünete?...

RaRaSmilee kérdése:

Volt valakinek hasonló tünete? Eserleg lehet hogy baba?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjonnie. Fáj is a hasam, de ennyi.Kicsit mintha görcsölne, feszülne, és olyan mintha puffadt lennék. Tegnap iszonyatos fejfájásom volt, nem olyan lightos mint amugy bármikor, hanem mozdítani is alig tudtam. Az utobbi időben többet jártam pisilni, bár lehet többet is ittam, nemtudom.Ma viszont egy kicsit ment a hasam is. Egy hete kb ugyanígy éreztem egy kis hasfajast is, gondoltam, mint mindig, jelzi, hogy majd megjon. Általában inkabb 1-2nappal hamarabb jön meg, mint később.

2018. ápr. 1. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt hasonló tünetem persze. Vagy terhes voltam, vagy nem. Ezekből nem lehet eldönteni, mert még ha nálam csak és kizárólag terhességkor van, nálad akkor sem biztos. Egyébként drukkolok ha babát szeretnél, mert a késés már abba az irányba billenti a mérleget ;) .

Kedden már tudsz venni tesztet, és biztosat is mutat (de még azért reggeli első pisiből)!

Majd írj mi lett!

2018. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem annyi volt, hogy "mindjárt megjön" érzés volt a méhemben. Persze, a tüneteid utalhatnak aká terhességre is. Vagy nem. De ilyenkor már lehet tesztelni, jó eséllyel kimutatja.
2018. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Dettó mint első. Ezek nem terhestünetek, hanem premens, amik koraterhesen is vannak. Szóval ezek alapján lehet bármi de ha tesztelsz, előrébb leszel.
2018. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!