Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy ha a "nem...

Miért van az, hogy ha a "nem várt menzi" időpontja előtt valaki hány, émelyeg, szédül, gyenge- és a teszt mégis negatív? Ezeket a tüneteket nem a terhességi hormonok termelődése miatt érezzük? Akkor meg miért nem mutatja a teszt?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Még én is nagyon az elején vagyok és ilyen tüneteim vannak, de csak enyhén. Beágyazódás idején lehetsz, akkor készülődik a "babaház" a dolgokra és okozhat ilyen tüneteket. Egyén függő. Az elmaradt mensi után tudsz biztosra tesztelni, addig sokak szerint nem is érdemes, nehogy csalódj.
2008. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretnéd a babát, akkor lehet, hogy produkálsz ilyen tüneteket. Egyszerűen bebszéled magadnak. Nálam is volt ilyen! Ha elmarad a menzid, pár nappal később tesztelj. Az a biztos!
2008. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért mert bebeszéled magadnak!
2008. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha valaki bebeszéli magának akkor lehetséges ez. Nálam is volt egyszer ilyen és én már terhes is voltam és szinte tutira vettem hogy megint az vagyok,aztán amikor negatív lett ráfogtam hogy tuti korán csináltam, vagy nekem nem mutatja ki stb. És mensi előtt egy nappal amikor éreztem hogy hamarosan megjön, egyszerűen minden tünet megszünt! Mert elfogadtam hogy nincs baba! Persze lehet hogy nálad nem ez van, ez nem törvényszerű. Drukkolok hogy baba legyen!:)
2008. okt. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!