Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításoso módszerrel...

Megszakításoso módszerrel védekeztünk a barátommal,25 mapos a ciklusom,27. napon meg mindig semmi. Erdemes lenne tesztet csinaljak?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 6. 06:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Mivel nem védekeztetek igen érdemes.
2018. ápr. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mikor történt az aktus?
2018. ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Peteérés után, de 25 napos ciklusra számolva
2018. ápr. 6. 11:11
 4/12 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy minél később jön meg annál jobban tolódik a peteérés napja is.

Honnan tudod biztosra,hogy már megvolt a peteérés?Vagy ovu tesztet használsz?

2018. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mivel 25 napos,ezért a 11.nap környékén kellene legyen
2018. ápr. 6. 11:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen,de még ma sem jött meg,így minimum a 14.napon volt akkor a peteérésed.

Mert így az is kitolódott.

De mondjuk ha 1 hete voltatok utoljára együtt,akkor már nagyon nem valószínű,hogy beletrafáltatok.

2018. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

csinálj tesztet.


Én félidős terhes vagyok ilyen aktusból.

2018. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mivel a 11.napra számoltam én a peteérést, ezért a 13.on már együtt voltunk. Tehát ha most el van tolódva,akkor éppen a "legjobbkor" voltunk együtt...
2018. ápr. 6. 12:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad,hogy pontosan melyik napon voltatok együtt,eddig.

De ha a 14.-en akkor nagy esély van rá,hogy pont elkaptátok,igen.

Viszont,mivel nem élvezett beléd,ezért sok esély nincs a terhességre,ha csak előtte nem élvezett el már egyszer.

2018. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Amire te gondolsz, az a naptár módszer, de mi van,ha nem pont a 11. napon volt ovulációd? Mikor volt termékeny típusú nyákod? Mikor emelkedett meg a hőmérsékleted? Mikor puhult fel a méhszájad?

De ha feltételezzük, hogy a 11. napon volt ovu, a naptármódszer szabályai szerint is több napot kell várni, mint 2 nap. Tehát a 13. napon túl korai volt, ha nem akartok babát.

Nekem pl. 30 napos ciklusaim voltak, 24. napon voltunk együtt, és mégis lett baba. Pedig azt hittem, már rég túl vagyok az ovuláción.


Na de a kérdésedre a válasz: az együttlét után 14 nappal a legtöbb teszt már ki tudja mutatni, de hogy biztosabb legyen az eredmény, inkább 16-18 nappal később csinálj tesztet. (14. napon még lehet, hogy halvány, utána már egyre erősödik.)

2018. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!