Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes a barátnőm?

Szerintetek terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Egy hónapja voltunk együtt.2 hete volt menstruációja 7napon keresztül.Az a story,hogy az együtt lét során a gumi kilyukadt és így esemény utáni tablettát (escapelle) vett be.2 hétre rá lett beteg.Szerintetek terhes ? Tesztet még nem csináltunk és mivel Erdélyben élünk és itt most Román húsvét így most nem is tudunk venni.Igazából azt mondja hogy semmi jele nincs hányinger meg semmi de azért a kis ördög még mindig ott van,hogy vajon mégis? (Elötte 4 hónapig nem volt beteg mert nőileg nem volt oké) Szóba került,hogy ha most nem lesz beteg megint akkor mi a helyzet ? Vajon akkor terhes vagy csak megint kimarad?

2018. ápr. 7. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem terhes nyilván. A menstruáció pedig nem betegség, az beteg, akinek nincs menzesze.
2018. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.Tudom csak már megszokás nálunk így szokták mondani "Beteg lettél?"
2018. ápr. 7. 21:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Beteg meg nőileg oké? Istenem,ne használjatok már ennyire magyartalan kifejezéseket,akkor sem,ha az a "szokás"....


Bevette a tablettát,mást nem tudtok tenni. A rosszullét nem az első 2 hétben jelentkezik. Nekem a 7-8.héten kezdődött. Most már nem ezen a 2-3 napon múlik. Vegyetek 2 tesztet és meglátjátok. Rendszeres nőgyógyászati kontroll amúgy remélem alap,pláne,hogy szexeltek. Az nem normális,ha kimarad és össze-vissza van. Nézze legközelebb,hogy mikor van ovulációja és akkoriban ne nagyon legyetek együtt,főleg,ha csak gumival védekeztek,nehogy megint szakadjon.Egy gyerek élete nem játék...

2018. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem férre értelmezted.A tablettát már nagyjából 1 hónapja vette be.
2018. ápr. 8. 01:05
 5/10 Dittte ***** válasza:

Győr-Moson-Sopron megyében is "megbetegszik" a menstruáló nő. Nekem is új ez a kifejezés, de attól nem vágok senkit hátba ha így ejti. Tolerancia...mindegy.

Nem kell aggódnotok, szerintem nem terhes a párod. A tabletta után nem betegedett meg, csak akkor amikor már amúgy is kellett volna a ciklusa szerint? Tudom, hogy írtad elég kusza a ciklusa. Ne aggódjatok ennyire. Ünnepek után lesz patika, teszteltek es elszáll a para :)

Én kimondottan szívesen olvastam, amit írtál. Mert sok határontúli magyarral ellentétben szép a helyesírásod. Félre ne értsen senki. A rossz helyesírás nem az ő hiányuk, hanem a jó helyesírás a Te erényed. :)))

Minden jót!!

2018. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és az utolsó válaszolónak én is minden jót kívánok! :D
2018. ápr. 8. 10:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért az elmúlt 2 hétben,gondolom nem volt végig "Román húsvét"..Ha akart volna,már tesztelhetett volna a barátnőd.De persze sokkal több értelme van itt kérdezgetni..
2018. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem kezeltesd magad.Gondolom a második kommentelő vagy és az érzelmi állapotod azóta nem,hogy javult volna,sőt mi több romlott.
2018. ápr. 8. 19:50
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem,nem én írtam a kommnetet,amin felhúztad magad,kettes vagyok amúgy. Kösz az előítéletet.. Szóval nem nekem kellene kezelésre mennem. Félreértelmeztem? Mert elég zagyván írtad le ,mi mikor történt. Mindegy. Holnap reggel vegyetek tesztet.


Ditte kedves,az nem tolerancia kérdése, hogy baromira zavar,ha a magyar nyelvet sokan csak nagyjából tudják használni. És mielőtt ezzel jönnél,képzeld, tudom,mi a különbség a tájnyelv és a buta beszéd között. De neked mindenképp tovább kellett folytatni,ugye?

2018. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Megint kettes vagyok. Mi a bajod amúgy az "érzelmi állapotommal"? Hogy jön ez ide és mi értelme van? Jézusom...
2018. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!