Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok....

Lehet hogy terhes vagyok. Mikor érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel óta folyamatosan hányok, egy falat nem marad meg bennem. Voltam tegnap dokinál, azt mondta diétázzak, pedig semmit nem ettem előző nap semmi megterhelőt. Középidőben volt egy kis folt szerű maszat, valamint kb 2x volt hogy egy együttlét után mégegyszer összebújtunk. Csak gyanítom a terhességet, nem tudom hogy érdemes e rajta rágódnom. Kb 5-6 nap múlva kell megjönnie, 30-31 naposak a ciklusaim. Kimutatna valamit szerintetek a teszt ha ma csinálok egyet?
2018. ápr. 7. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a terhesség miatt hánysz ki kell mutassa a teszt is, hisz a hcg miatt lenne amit a teszt érzékel.

Viszont ilyen korán még beágyazodás sincs vagy épp elkezdődött, nem épp jellemző tünet a hányás, az inkább később jön a 6-7 héten.

Én megvárnám azt a pár napot mensiig és akkor tesztelnék. (Aktus után 14 nappal elméletben)

2018. ápr. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha terhes is vagy, nagy valószínűséggel nem amiatt hánysz.


Ha elmarad, akkor érdemes tesztelni.

2018. ápr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aktus után 14 nappal, vagy ha kimarad a menstruációd.
2018. ápr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
[link] Találtam egy tesztet itthon, még egy kettes csomagból maradt meg az egyik. Mostmár tényleg nem tudom mi van. Van egy második csík szerű, de az meg olyan halvány hogy nem tudom lehet e csíknak nevezni..
2018. ápr. 7. 07:27
 5/8 A kérdező kommentje:
aktus óta már bőven eltelt 14 nap
2018. ápr. 7. 07:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom a 2. csíkot.
2018. ápr. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Negatív ez a teszt! Nem vagy terhes
2018. ápr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A teszt negatív. Amúgy a terhességi tüneteket a hcg nevű hormon okozza. Tehát ha a hányásod a terhességtől lenne, a teszt pozitív lenne.

Inkább benyeltél egy hányós vírust. Van ilyen. Gyakorlatilag bármikor, bárhol elkaphatsz ilyet. Az is lehet, hogy valami olyat ettél, és itt most nem nehéz ételre gondoltam, hanem olyan ételt, aminek volt valami baja.

Diétázz, szedj probiotikumot. Jobbulást.

2018. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!