Mitöl lehet?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 7. 22:21
 1/4 A kérdező kommentje:

Tömören arról van szó, hogy feltünöen nem tudok teherbe esni (jó pár éve ez megy) egyáltalán nem védekezek..

Pszihologiailag erösen depressziós vagyok illetve szorongásos tuneteim vannak... Letroxt szedek az alacsony tsh miatt.=tömören ennyi

Szóval érdekelne hogy ti mit gondoltok.. (hozzá teszem.. tervben van a nögyógyi, párommal..mivel ö nagyon szeretne a közel jövöben gyereket.)

elöre is köszönöm.

2018. ápr. 7. 22:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet a meddőségnek. (Pl. nem átjárható petevezeték, méhdeformitások, ciszták, hormonális eltérések, összeférhetetlenség, alacsony spermiumszám...) Ha a pajzsmirigyed rendben van tartva, akkor legalább ezt az egy okot kilőheted. Nem hinném, hogy a mentális állapotod okozza, nem hiszek az ilyen "lebblokkolós" történetekben. 50%-ban férfi, 50%-ban női oka van a meddőségnek, praktikus a pároddal kezdeni a kivizsgálást, sokkal könnyebb és gyorsabb.
2018. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :) igazából eddigi párkapcsolatomban sem volt baba. (elözöekben azért óvatosabb voltam, de miután re jöttem egyként baleset után már ott is elvetettem az ovszert) szóvl akkor csak velem lehet a baj ^^" igazából félek elmenni mert félek az eredménytöl.
2018. ápr. 7. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne félj az eredménytől, ma már ott tart az orvostudomány, hogy akinek van méhe, annak lesz gyereke is, a többi csak részletkérdés (meg persze idő és pénz). Azért se félj, mert valószínűleg valami sokkal kisebb eltérés, mint amire gondolsz. Ha pedig tényleg valami olyan, amit kezelni kell, azt jobb minél előbb elkezdeni, mert ez általában nem két perc. Csak biztatni tudlak :) egy ex-meddő anyuka
2018. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!