Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » AVIVA torna kérdés! Linkelnéte...

AVIVA torna kérdés! Linkelnétek nekem?

Figyelt kérdés

Ingyen letölthető linkeket tudnátok nekem adni?

sok helyen olvastam már,hogy van a könyv és,hogy nehéz egyedül csinálni!Én nem vagyok lusta,tehát,ha nem tudtok megveszem a könyvet!Volt már fenn itt a gyakorikérdések.hu-n link,de már megszűnt amiket akkor belinkeltek!

ELŐRE IS KÖSZI!!!


2010. jún. 12. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2010. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Olvasd végig sok érdekesség van benne.Remélem segítettem.G.
2010. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szia G!Nagyon kedves vagy!Ezt Én is megtaláltam,rákattintottam a linkre és nem létezik!!!
2010. jún. 12. 17:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem megvan pdf.ben, letöltöttem a múltkor, csak azt nem tudom, hogy juttathatnám el neked. e-mailben megpróbálom.
2010. jún. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi,így nem megy, de lehet,hogy csak én vagyok a béna :( Ha leírod az e-mail címed, elküldöm!
2010. jún. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2010. jún. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

NEM HISZEM EL!!!EZ A LINK IS MEGSZŰNT!!(toldacuccot)!!!

Nekem nincs szerencsém!

2010. jún. 16. 11:24
 8/12 A kérdező kommentje:

Tegnap 06:51-es!Kattints az e-mail küldése privátban a kérdés kiirójának fülecskére!Szerintem át kell,hogy jöjjön!

Nagyon kedves vagy!

2010. jún. 16. 11:25
 9/12 A kérdező kommentje:

Olyan gáz vagyok!Nincs is olyan fülecske!:-(


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

itt Én vagyok a 11:23-as!Erre kattints!!Akkor el tudod nekem küldeni!

2010. jún. 16. 11:29
 10/12 A kérdező kommentje:

ÚÚÚÚÚ!!!Ma nagyon gáz vagyok!Van olyan fül!!

Na jó!Tök ideges vagyok!

Szombatra nem vártam nem is jött meg!32 naposak szoktak lenni a ciklusaim és ma vagyok a 36. napon!Reménykedtem,hogy nem jön meg ebben a hónapban,de most fáj a hasam!:-( szerintem meg fog jönni és szét vagyok zuhanva emiatt!!!

Elnézést csajok!

2010. jún. 16. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!