Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mwgnéznétek az ovu tesztjeimet?

Mwgnéznétek az ovu tesztjeimet?

Figyelt kérdés

Mivel a multkori kérdésemre nem sok választ kaptam megpróbálom még 1x.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


2018. ápr. 18. 18:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Ma is tesuzeltem dede még halványabb mint a tegnapi.ez azért érdekes nem??lehetséges hogy volt ovulációm mégis??olvastam hogy vkinek nem lesz full pozi a tesztje.és fura hogy csak 16án volt annyira erős ...
2018. ápr. 18. 18:15
 2/8 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 18. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia,figyu ez egy olcsó ovu teszt. Nincs is baj vele. Én is használtam ilyet. Tökéletesen tisztaban vagyok vele,hogy az ovu tesztnek ugyan olyan erősnek vagy még erősebbnek kell lennie mint a másik csík akkor pozitív. De amikor nekem pozitív lett akkor volt olyan mint neked a 16 napon. Előtte és utána halvány mint neked.Biztosan így volt mert utána áttértem clearblue-ra.Ha te is bizonytalan vagy inkább használj azt. Tudom,hogy drága. De így már kb tudod mikorra kell belőni. Gondolhatod nekem 40 napos ciklusban kellett megtalálni az ovut..

Lényeg a lényeg szerintem volt ovud

2018. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia.köszönöm válaszod.patikában vettem a tesztet,7eur volt 7drb ugyhogy ez nem vateras...stbnem olyan olcsó 😁😁de remélem jól mutatta.bizok benne 😊 együtt voltunk meglássuk mi lesz :)
2018. ápr. 18. 18:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Csináltam most este is de csak egy csík van a másikat ha akarom lárom ha akarom nem...jaj legalább annyi szerencsém lenne hogy volt ovulációm mert már hónapok óta nem volt.igaz eddig nem is figyeltem ovu teszttel...cdak uh-neztw a doki
2018. ápr. 18. 20:42
 6/8 anonim válasza:
Én annyit tudok neked mondani,hogy akinek IR+PCO van annak nem jó a 25 ös LH részt legalább 40es érzékenységű kell. Nekem szinte mindig volt második csík a 25ösön szintén IR,PCOS
2018. ápr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem és neked is erősödött.mert nekem az a fura higy elotte és utana is alig látható.az okés lenne akkornem gyanakodnák ha pl egyiknap erös aztan halváby aztán megint erös lenne...de így...nemtudom.
2018. ápr. 20. 14:37
 8/8 A kérdező kommentje:
Nemrég teszteltem, ma sincs második csik...
2018. ápr. 20. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!