Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3napja teszteltem negatív...

3napja teszteltem negatív (szellemcsik sem) Ma regge újra elő vettem Es 2 erős csík volt. Tudtommal nem szamit már de, hogy lehet ez? Milliószor teszteltem már soha nem volt meg ilyen Lehetséges hogy meg kevés a HCG ezért jött ki csak később rakta?

Figyelt kérdés
Teszt terhesség pozitív
2018. ápr. 18. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Mutass már egy képet róla! Van színe a csíknak?

Meddig figyelted, hogy tuti negatív-e?

2018. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

És az összes millió tesztedet több napon át őrizgeted és mindre ránéztél három nappal később?! És nem volt még ilyen? Jajj...

Amúgy jól tudod, valóban nem számít már.

2018. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Most néztem meg újra annyira nem erős de szemmel láthatóan látszik a második csík nem tudom hogy kell képet feltenni ide

Meg aznap megnéztem később újra hogy talán csak a szemem kaptatok és szerintem igen

Nem hiszem hogy volt szellem csík de nem mernek meg esküdni

Kb 5 percet vártam néztem de semmi

Csak fura mert ilyen meg nem volt hogy legyen két csík pár nap után rajta :/

2018. ápr. 18. 21:56
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen lehet tartok a millonal és igen mindig megtartottam hatha és ra is néztem sokszor

Nem írnám ha nem így lenne drága második válaszoló

Nem szándékom itt ki élni magam veled hogy hazudozzam

2018. ápr. 18. 21:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább száradási csík lehet.
2018. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Valószínű :( reggel tesztelek egyet biztos ami biztos
2018. ápr. 18. 23:27
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Ez száradási lehet. De szerintem ne őrizgess 3 napos rászáradt vizeletes dolgokat mert baromira nem egészséges! Miért őrzöd napokig? 15-20 perc után kuka. 3 napos raszáradt pisit tartogatni a lakasban teljesen feleslegesen NAGYON rossz szokás. Dobd ki az összeset, nem tudom hany pisis teszt sorakozik és rohad valahol nálatok de ha több akkor szaga is lehet a kollekciónak :/
2018. ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez vicces nagyon tetszik az utolsó komment :D

El szoktam tenni őket addig amíg megjön a mestruáciom hogyha esetleg mégis terhes vagyok akkor készíts belőle egy sorozat kollekciót hogy hogy erősödött a HCG a vizeletemben ahogy azt sokan teszik láttam már videókat képeket ezekről de legalább egyet el fogok tenni a mostani terhességi teszteimből ugyanis ma reggel teszteltem és halványan nagyon halványan de láttam és még mindig látom öt 10 és már 30perc után is a második csíkot

Holnap veszek egy olyan tesztet ami digitális kíváncsi vagyok mit mutat majd most nagyon úgy érzem hogy a teszt pozitív lett akármilyen halvány is ott van a csík :)))))))

2018. ápr. 19. 08:33
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Más a pozitív tesztet teszi el emlékbe. Nem pedig az összes lehugyált negatívat.......piszkosul igénytelen ostoba nő lehetsz.
2018. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Jólvan 72%-os, nyugodj mostmár le, ne rugózz ezen, annyira nem vagy érdekes, hogy háromszor benyomd ugyanazt.
2018. ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!