Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki használja a cickafark...

Aki használja a cickafark palástfű teákat, ilyen esetben mit kell inni?

Figyelt kérdés
Cickafark,palástfű teákat használok. Ma kéne megjönnie,de se híre se hamva. Ma már cickát kéne innom,de ha nem jön meg akkor maradjon a palástfű?

2018. ápr. 20. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
A palástfű konkrétan kitolhatja a menzeszt. Bizonyos hormonproblémákra ajanlott inni ezeket. Ha te egészseges vagy, akkor ezek csak összezavarhatják a ciklusodat. Volt akinek hónapokig kellett beállítattni orvossal, annyira szétbarmolta ezekkel a hormonháztartásra ható gyógyteákkal.
2018. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért iszom,mert egyáltalán nincs menzeszem. A cickafark meg is hozta szépen a múlt hónapban.
2018. ápr. 20. 11:49
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Inkabb a hormontornat ajanlanam (pl aviva torna) a ciklus rendezesere
2018. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Inkább orvoshoz kéne menni ezzel, mert nyilván hormonproblémád van ha nem nagyon menstruálsz. Pco pl. Nekem ez volt, ittam is a teákat. Úgy szetcseszte a ciklusomat, hogy 10hónap lett mire terhes tudtam lenni. Nem kéne mindenkinek cicka-palástfű, meg barátcserje meg mindenféléket enni ész nélkül, aztán jön a sírás, hogy nem jön a baba, de normális orvosra senki nem költene... 😤😠👏
2018. ápr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a velős hozzászólásodat. De kérlek ne ítélkezz meggondolatlanul. IR+ PCOS van tudok róla kezelést kapok rá(nem most kezdtem) orvosnál is voltam nem egyszer és rendszeres kontrollra járok. Azt mondta, hogy nem tud nekem ciklust csinálni, csak akkor ha babát szeretnénk. Egyéb okok miatt kizárva a fogamzásgátló is. Pajzsmirigyem túl működik ez is kontrollálva van, még sincs menzeszem és emellett spontán terhes lettem van egy 4 éves kislányom. Tehát ez végső elkeseredésemben próbálkozás. 14 nap cickafark után megjött ismét 14 napig cickáztam + 14 nap palást. Elvileg meg kéne jönni, de mivel utoljára 2013 ban volt menzeszem így nem tudom.
2018. ápr. 20. 19:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Úgy tudtál gyermeket szülni hogy nem volt ciklusod,mensesed?? Írnál erről kérlek bővebben??? -
2018. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Soha életemben nem volt normális mensim. Kaptam elég korán fog.gátlót,hogy legyen valami. Ezt 2013 márciusba abbahagytam. Akkor volt az utolsó mensim. 2013 szeptemberében megfogant a kislányom. Azóta se volt vérzésem. Pcos+ Ir em van az orvos se tudja,hogy lettem terhes.
2018. ápr. 21. 07:10
 8/14 anonim ***** válasza:

Orvos tudhatná, hogy ir és pcos mellett is lehetsz terhes, mert csak azt mondja, hogy "nincs rendszeres", "ritka" a menstruáció. Nekem is fogant a 70.ciklusnapon gyerekem, mivel a peteérés megelőzi a menstruációt. Ezt sem ártana tudnia a dokidnak.

Illetve az, hogy nem tud neked ciklust csinálni, valljuk be butaság, mert ilyen nincs :) . Főleg abban az esetben, ha te tudsz a teákkal. Félreértés ne essék, én nagyon hiszek a teákban, rengeteg pozitív hatást tapasztaltam már. Emellett azt is, hogy a cickafark cisztásít egy idő után, ami pcos-al ütős kombó hidd el ;) . Váltottam másra.

Bölcs döntés lenne egy másik orvost is megkeresni, mert amiket eddig írtál, egy valódi pco+ir+pm bajokhoz értő doki meglátná, lefejelné a monitort.

Üdv: SORSTÁRS!

2018. ápr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én teszteltem ;)


Es mindig a mensi megjöveteléig ittam a palást teát


3. Ciklusra össze is jött a baba

2018. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mármint a fogyasztás 3. Ciklusában


Azért kezdtem inni mert nagyon gyenge volt a

Mensim, és rövidülni kezdtek a ciklusaim...


Nekem bevált

2018. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!