Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baba van a dologban?

ELizA9777 kérdése:

Szerintetek baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Párommal pár hónapja próbálkozunk ciklusaim nem igazán rendszeresek viszont 2 napja szurkál a méhem görcsölget mintha meg akarna jönni. Még van 6 napom a nem vártig. Mellem fáj krémes váladék van tesztelni még nem merek félek korai.
2018. ápr. 20. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet azért görcsöl, mert meg fog jönni. A mellfájdom is ezért lehetséges.
2018. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből lehetetlen mondani bármit. A szurka és mellfájdalom abszolút normális jel a ciklus masodik felében, terhesség és menstruáció esetén is! Ez annyira evidens és általános, nem is értem miért születik naponta (!) 6-7 ilyen kérdés.....a folyás meg barmikor lehet fehéres, ez sem jelez az égvilágon semmit.


Amiket leírtál, mint tök általános női szervezeti működés jelei ivarérett nőknél.

2018. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mell feszülésen kívül semmi más nem szokott jelentkezni enyire korán a menstruáció előtt reménykedem és egy kis megerősítésre vágytam de azért köszönöm a válaszokat. Olvasgattam a többi hasonló kérdést de anyira nem merültem bele hogy keressek pont ilyen jellegűt. Tisztában vagyok azzal is hogy ezek menstruáció elött is jelentkezhetnek. Hasonló tapasztalatokra lettem volna leginkább kiváncsi olyan emberektől akiknek végül sikerült a baba. De még 1x köszönöm :)
2018. ápr. 20. 14:03
 4/9 A kérdező kommentje:
Még azt hozzá tenném hogy vásároktam ovulációs tesztet leírás alapján keztem el tesztelni meg is jelent a halvány második csík vártam hogy erősödik és utánna teljesen eltünt így arra merek következtetni hogy talán nekem hamarabb volt pé-m úgy tudom ez is lehetséges így a tesztel lemaradtam róla tehát így talán többet mondanak a tünetek de lehet butaságot beszélek
2018. ápr. 20. 14:15
 5/9 anonim ***** válasza:

enis voltam hasonlo helyzet. figyeltem a tuneteket, ovu teszt minden... ugyis a nemvartnal tudod majd meg. hudd el felesleges addig ittis olvasgatni, hogy esetleg masnak ilyen tunetekkel volt baba. a szivedet fajditod... :/ egyebkent en 8honap probalkozas utan elkezdtem a baratcserje kapszulat es a 2.honapban sikerult :)


20hkm

2018. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
helyzetben*
2018. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2018. ápr. 20. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:

6 nappal a menzesz előtt én kötve hiszem hogy terhesség miatt fájhat a melled. Korai. A krémes folyás pedig nem tünet, minden nőnek van terhességtől független.

A görcsölés pedig olyan dolog hogy vagy gyereket jelent vagy nem.

De ezekből a "tünetekből" szerintem ne számolj egyből a gyerekre.

2018. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3as vagyok. egyebkent nekem 6nappal az esedekes mensi elott lett halvany pozi a tesztem. azert csinaltam ennyivel elobb mert gyanakodtam mar a tunetek miatt.. :)
2018. ápr. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!