Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen elment a kedvem az...

Teljesen elment a kedvem az egésztől?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves nő vagyok. A férjemmel úgy döntöttünk pár hónapja, hogy nem védekezünk, egyrészt, mert a testem kikészült a fogamzásgátlástól, másrészt nincs semmi ami kizárja, hogy gyerekünk legyen (sem érzelmileg, sem anyagilag). Semmi tapasztalatom nincs a témában, a környezetemben soha nem voltak kisbabák, nem is vagyok az a nagy baba rajongó, de a sajátunkat nyilván szeretni fogom. Mivel kb. semmivel nem voltam tisztába, ezért fórumokon - leginkább itt - kutakodtam és rájöttem, hogy még annál is kevesebbet tudok, mint gondoltam. Fogalmam sem volt mi az a dpo, mire jó a hőgörbe,szükséges a beágyazódási vérzés stb. Tényleg ilyen sok előkészület kell ahhoz, hogy megfoganjak?

A másik, hogy nekem idegen sok kifejezés. Pl, hogy az anyukák a gyerekünk kifejezés helyett csak úgy emlegetik, hogy "a babám", "pocaklakó", "babó", "babóca" ... nekem ezek teljesen elvették a kedvem. Mármint nem a gyermekvállalástól, hanem, hogy az interneten való tájékozódástól. Ja és attól félek, hogy ahogy meglátom a """pozi""" tesztet onnantól kezdve én is egy gügyögő, túlaggodó, tápis-tejcsis ősanya leszek.



2018. ápr. 23. 08:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
17 es vagyok. Nm. En ugyanigy gondolom, ahogy te. Meg varandosan is :D pedig elvileg ilyenkor mindenki hiszterika meg miegymas a hormonok miatt. (Nem) csak van mire fogni. Sokkal kiegyensulyozottabb vagyok, a parommal is nyugodtabb, nagyon jo most a kapcsolatunk. Nem kell atvaltozni. Varni kell, tervezni inkabb. Szerintem. "32 hetes kisbabuci leendo anyucija" szoval!! Meg egyszer! Hajra ;)
2018. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
70%
Kedves kérdező! Nyugi! Vannak a gügyögős csajok meg vannak a nem gügyögősek:). Külön falra mászok a "jajj nem kakiltunk 2 napja" "x hósak vagyunk" "banánt eszizünk" cicizünk, tápizunk kifejezésektől. Nem vagyok az a szuperanyu fajta, de a saját gyerekemet mindennél jobban imádom. pocaklakózás meg babózás nélkül is:). Sőt nagyon jót nevetek mikor megkérdezik hány hósak vagytok? mondom hát én f... tudja. 30szor 12 számold ki, a kislányom 20. Lehet ebből viccet csinálni:). a 9 hónapnyi hormonális változás átprogramoz anyává hidd el csak sodródni kell vele. nyugodtan röhögd ki magad ha már sírsz a reklámokon(lesz ilyen) meg ilyenek. A gyerekvállalás életem legfullosabb kalandja még ha nem is gondoltam magamról, hogy jó anyuka leszek. Majd egy idő után ezeket az idegesítő kifejezéseket már meg sem látja a szemed. Olvasgass nyugodtan. Nem kell ovuteszt meg hőgörbe meg nyákvizsgálat. Csak szexeljetek sokat. Remélem segítettem. Jó szórakozást...mert az lesz:).
2018. ápr. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!