Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes már teszteltem?

Érdemes már teszteltem?

Figyelt kérdés

Ma vagyok cikluson 40. napján.Általában legkésőbb 33 napra megjön ami múlt hét kedden volt.Szerdán csináltam tesztet ami egyértelmű negatív lett.Aznap elkezdtem nagyon görcsölni és azt hittem meg is fog jönni,de ehelyett péntekre elmúlt.Azóta se fáj a hasam,semmi tüneteim nincs se mensire se babára.Soha nem szokott ennyit késni....

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2018. ápr. 23. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinalhatsz tesztet, de ennyi késéssel meg egy negatív teszttel ez szinte biztos nem terhesség!
2018. ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Én azért bízom benne,hogy hátha és csak korai volt a szerdai teszt.
2018. ápr. 23. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes. Ha később lesz pozitív, az csak azt jelenti, hogy a peteérés később volt.

Szerintem már tesztelhetsz nyugodtan, hogy tudd mi a helyzet, de csak majd holnap reggeli első vizeletből.

2018. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
Tesztelj. Lehet csak később volt ovud. :)
2018. ápr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!