Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10.30-kor vettem be a fogamzás...

10.30-kor vettem be a fogamzásgátlót (Rezia) és olyan 14 óra fele volt egy gyomorrontás miatti erős hasmenésem. Fél óra kellett volna a 4 órához. Felszívódhatott azért valamennyire? Használjunk kiegészítő védekezést? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Több mint féléve szedek gyógyszert.

2018. ápr. 23. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ami tuti alapon én használnék óvszert.
2018. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatót és aszerint járj el. Ha 4 órán túl lett volna, azt mondom oké, de ez 4 órán belül volt, tehát az olyan, mintha be sem vetted volna.
2018. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor másikat vettem be. Ezt nem tudom milyen, az enyémnél maradt a védelem, ha max 12 óra késéssel vettem be. Kiegészítő védekezés is jó csak ha volt az előző napokban házasélet, akkor attól nem feltétlen véd meg, elvileg nem mindegy melyik hétben vagy.
2018. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy pótold a szemet, vagy használjatok óvszert 1-2 hétig.
2018. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen. A tabi bevétele utan 2orara ra hasmenesem volt en potoltam minden esetre egy tartalék csomagbol. Inkabb potoltam minthogy később gond legyen
2018. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!