Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Munkahelyi rosszullét?

Munkahelyi rosszullét?

Figyelt kérdés

A hetedik hétben vagyok. A rosszullétek egyre gyakoribbak. Azt terveztem, hogy minimum a 12. hétig nem mondok bent a munkahelyen semmit. Viszont a rosszullétek miatt egyre nehezebb lesz "titkolni" a dolgot.

Ti hogy viseltétek el a rosszulléteket, ha dolgoztatok?


2018. ápr. 24. 11:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ami még jobban nehezíti a dolgot: messze is van a mosdó, én meg nem tudom, hogy kibírnám-e, mire elérek odáig.
2018. ápr. 24. 11:21
 2/4 anonim ***** válasza:
8 hetes vagyok. Ezen én is paráztam. A közvetlen munkatársaimnak kénytelen voltam elárulni, mert vegyszerekkel is dolgozunk meg rosszul is vagyok olykor. A mosdó itt is messze van. A főnökömnek csak a 12. héten mondom el.
2018. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira problémás, beszélj a főnököddel. Nekem is muszáj volt és rugalmas volt szerencsére. Egyetértettünk abban h mikor erősebben a rosszullét (nem csak émelygés, hanem rendes hányinger), akkor a munkatársaimat zavarom azzal, ha mellettük szenvedek. Tehát mindenkinek jobb, ha olyankor inkább hazamegyek/kimegyek a friss levegőre vagy bármi.
2018. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is muszáj volt közölnöm azonnal mert vegyszerek közelében dolgozunk stb... A főnököm olyan akivel mindent meg lehet beszélni, és mindig találunk megoldást. Amikor már tudtam biztosra hogy terhes vagyok, odamentem és megmondtam neki hogy mi a helyzet velem. Korrekt volt, kérdezte hogy mikor tervezek elmenni, mert ő is úgy tervez és úgy tesz be olyan helyre ahol nem lennék kitéve ennyi veszélynek mert nálunk ilyenre is van lehetőség.
2018. ápr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!