Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jott meg a menstruaciom?

Nem jott meg a menstruaciom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 eve szedek Jangee tablettat 0,03mg-sat. Elozoleg az egyel kisebbet irtak fel veletlenul nekem, egy levelet beszedtem, pecseteltem tole, igy a kovetkezo havi mar az "eredeti" volt. Tegnap kellett volna megjonnie a menstruaciomnak, viszont se hire, se hamva, eddig mindig pontos volt. 2 hete be vannak dagadva es fajnak a cicijeim.

Szerintetek kezdjek aggodni? Ha tovabbra sem jon meg, akkor a tabletta szedese elott vagy megkezdese utan menjek nogyogyaszhoz? 26 eves vagyok es a parommal a vegletekig imadjuk egymast, fel eve vagyunk egyutt, de ezt nagyon hamarnak ereznem es en meg erre fel sem vagyok keszulve. Bepanikoltam es ideges vagyok emiatt. Szeretnenk babat, de csak 1-2 ev mulva. Volt mar valaki igy?



2018. ápr. 10. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Terhességi tesztet kell csinálni.
2018. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neked nincs menstruációd. Fogamzásgátló szedése alatt megvonásos vérzés van. Annak pedig a 7 napos szünetben kell megjönnie. Úgyhogy még van időd. Ha elkezdesz aggódni, akkor jobb lesz? Csinálj egy tesztet. De ha mindent betartottál, ez nem terhesség.
2018. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!