Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk és mostanában...

Babát szeretnénk és mostanában "fura" dolgok történnek velem.A kollégáim elkezdtek ugratni, hogy terhes vagyok. Hihetek a következő jelekben?

Figyelt kérdés

Egyszer azt álmodtam hogy erős pozitívat teszteltem, rá 3-4 hétre h látom az uh-n a babám szívverését azaz kb 7 hetes vagyok.Voltatok már így? Én egyszer már megálmodtam hogy pozitívat teszteltem és így is lett csak sajna nem maradt meg...


Remélem nem nevettek ki!!!

Még "csak" 4 hónapja próbálkozunk és nem görcsösen a babán (a vetélés óta), de ezek történnek velem. Meg van még pár apróság, mint amikor beteg lettem a dokim augmentint és panadolt írt fel amit a terhesek is szedhetnek, pedig előtte soha nem ezt írta fel...

Ha volt már valakivel hasonló írjon! És kérlek Titeket nem nevessetek ki!


2008. okt. 29. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nevetlek! Nekem is vannak furcsa jelek, álmodtam is, hogy pozitív, sőt, mindig álmodok egy kislányról aki az enyém és minden álomban ugyan úgy néz ki.

Kb. 2 hete találtam egy négylevelű lóherét, azóta olyan jó dolgok történnek, mint pl. azonnal megcsinálnak minden vizsgálatot a meddőségiben. Nekem most ez a lefontosabb, hiszen a baba nem jön...

2008. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Remélem hogy ezek jelek hogy hamarosan jön a gólya!


Szorítok Neked is!

És köszönöm hogy nem nevettél ki. Sajnos félek ilyen kérdést feltenni mert nem tudom ki hogy reagál....

2008. okt. 29. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki úgy reagál az magáról állít ki szegénységi bizonyítványt, nem Te vagy nevetséges hanem aki... Valaki nekem azt mondta, hogy ha már ilyeneket álmodok, akkor ott van az a baba, bármelyik hónapban jöhet, vagyis lélekben már velem van. Héha elhiszem, néha nem. Ugyan úgy ahogy mondják azt is (ez egy kicsit misztikus vagy ezoterikus vagy kitudja milyen) hogy a baba tudja mikor kell jönnie, nameg azt is tudja milyen jegyben kell megszületnie és melyik évben, stb. Nemtudom. Kicsit szkeptikus vagyok, de kitudja, az ember ha nagyon szeretne valamit mindenbe kapaszkodik.
2008. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét babát megálmodtam. Igaz, hogy most próbálkozunk a harmadikkal és már vele is álmodtam töbször is, monjuk én a születését álmodtam meg, de még edig nem jött össze, viszont tegnapelőtt reggel a 4 éves kislányom úgy ébredt, hogy anya, azt álmodtam, hogy terhes voltál: És kérdeztem tőle, hogy nagy hasam volt álmodban, d azt mondta, hogy nem, csak mondtam neki! És hozzáteszem soha nem beszélünk előtte erről, hogy most kistesót szeretnénk, meg semi, majd akkor beszélünk róla ha már tényleg a pocimban lesz! De azért a kislányom álma most reményt csillantott nekem, hogy talán hamarosan tényleg sikerül. Úgyhogy ez nem őrültség szerintem, hanem teljesen normális!
2008. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi 10 hónapja várunk egy babára. Az utóbbi 2 hónapban én is álmodtam már pozitív teszttel, és láttam is egy kislányt, aki az enyém...

Én jelnek vettem, ha szabad ilyet mondani. Erőt ad. Lehet, hogy tényleg közel van már...?

2008. okt. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Múlt hónapban én is élmodtam egy pozítiv tesztről. Aztán CT vizsgálatra kellett volna mennem, amit a doktornő nem volt hajlandó megcsinálni, mert mi van, ha terhes vagyok, ezért MR-t csináltak. Aztán többször fájt a fejem egymás után (migrén jellegű), és quarelint vettem be, amire azt mondta a doki, hogy tök jó, mert azt jvasolják az olyan fejfájásnál, mint az enyém, a kismamáknak is...

Egy hét múlva valóban pozítiv lett a teszt, de a baba nem maradt meg. Ne aggódj, szerintem sok mindenkivel történik ilyen, és ez nem véletlen.

Drukkolok neked!

2008. okt. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!