Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. és 19. napon is tojásfehér...

12. és 19. napon is tojásfehérje szerû nyák, normálik ez egy ciklusban kétszer?

Figyelt kérdés
Elvileg peteérés elôtt kellene lennie ugye, hogy a sperma feljutását megkönnyítse. A 12. nap együtt voltunk a férjemmel, mert szeretnénk babát. Normális, ha egy héttel késôbb megint van ilyen hüvelyváladékom? Lehet hogy nem is akkor ovuláltam, hanem most? Ez normális?
2018. ápr. 25. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Van olyan,hogy 2 pete érik meg és szabadul ki a tüszőből,de azok között legfeljebb 24 órányi különbség lehet.

Ovulációs tesztet kellene használnod,úgy azért biztosabb lenne a dolog.

2018. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hasznàltam, a 12. napon erôs volt, bár nem pozitív, másnap már halványabb. Ebbôl és a nyákból gondoltam, hogy akkor volt.


Van még 1tesztem itthon, ha este 2órán át nem iszom folyadékot és után megcsinálom, vajon releváns eredményt mutat? Vagy este nem érdemes tesztelni?

2018. ápr. 25. 21:21
 3/6 anonim válasza:
Én 19-én 22-én és ma is ilyen nyákkal találkoztam. Én se tudom,hogy ez mennyire normális.
2018. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt màr olyan ciklusom amikor 2x is tapasztaltam a nyákot. Érdekes hogy akkor sosem jött meg 14-16 napra rà ahogy kellene.
2018. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott ilyen történni, ha elsőre nem sikerül az ovuláció. Én ezt onnan tudom, hogy vezetek görbét. De lehet más oka is, pl luteális fázis alatt is előfordulhat egy kisebb ösztrogén emelkedés (ez váltja ki a termékeny nyákot). Ha kb 12+14 napra jön meg, akkor valszeg az első termékeny nyáknál volt ovud, ha kb 19+14 napra, akkor meg a másodiknál.
2018. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Hát ha utolsónak igaza van, az nem jó hír, mert szokott ~30 napos ciklusom lenni. Általában 28, de van hogy 32 is. Egy bô hét múlva kiderül, de azt hiszem, ezt a hónapot elengedem.

2018. ápr. 27. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!