Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy 18évesen...

Miért van az, hogy 18évesen gyereket szeretnék?

Figyelt kérdés
Volt egy helyzet,hogy azt hittük, hogy terhes vagyok közben kiderült hogy negatív lett, és szószerint sírtam mikor negatív lett nagyon szerettem volna ha pozitív lett volna viszont az eszem tudja, hogy nem lenne jó, de a szívem mégis ezt diktálja. Mitől lehet ez?

2018. máj. 1. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezdett dolgozni az anyai ösztön. Azért.
2018. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ennyiből lehetetlen megmondani.

Milyen a kapcsolatod a családoddal, szüleiddel? Mit jelentene számodra a kicsi? A barátoddal milyen a kapcsolatotok? (Így akarod jobban összekovácsolni magatokat, esetleg úgy érzed hogy ti már egy család vagytok, kész vagytok erre..)

Meg ugye ott lehet az is hogy beleélted már magad, és ezért nehéz elengedni

2018. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szüleimmel nem túl jó a viszonyom az elköltözést tervezgetem, a barátommal nagyon szoros viszonyba állunk beszéltünk erről, ő is szeretne később gyereket tőlem ha úgy alakul a kapcsolatunk. Nagyon vágyom már egy kicsire akit szerethetek és felnevelhetem és megadhatok neki mindent egy boldog családot biztosítani ő lenne a legfontosabb számomra.
2018. máj. 1. 23:13
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Kezdesz felnőni, dolgoznak a hormonok, ösztönök. Nekem is 18 évesen jött meg ez az érzés :) 26 évesen szültem az első babámat.
2018. máj. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Ennyiből szerintem akkor valahol kompenzálni próbálsz, magad akarod "megteremteni" azt amit nem kaptál meg, vágysz a családra. Nem mondom hogy ez feltétlen rossz dolog, de kezdd el magadban feldolgozni, lezárni, elengedni a szüleiddel való kapcsolatod nehézségeit, hogy később ez ne keserítse meg az életedet.
2018. máj. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vágysz családra,gyerekekre,normális anyai ösztön.De mivel a háttér nincs meg,ezért még várjatok.Még tanulj,és dolgozz,utána szülj.Nem kell sokáig elhúzni,én 23 évesen estem teherbe,volt szakmám és 2 év munkaviszonyom.Így ideális.
2018. máj. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Normális, anyai ösztön. Nekem is volt ilyen érzésem fiatalon, de nem azt jelenti, hogy most kellene szülnöd, túl fiatal vagy hozzá.
2018. máj. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek is írtál, anyai ösztön, teljesen normális :) Viszont ahogy írtad is, szeretnél neki mindent megadni. Én elhiszem, hogy komolyan így gondolod, viszont lásd, hogy ehhez még borzasztóan fiatal vagy - valószínűleg sem a személyiséged, sem a körülményeid nem elég rendezettek és kiforrottak ahhoz, hogy gyereked legyen. Ahogy ennyi idősen szinte senkinek :) Majd eljön az ideje, ezzel nem szabad sietni!
2018. máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy fiatal vagyok hozzá, meg nincs meg a megfelelő háttér, csak fura érzés ez.
2018. máj. 2. 13:11
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

En 19 vagyok parom 31. Neki van mar egy 7,5 eves kisfia. En kezdettol kezdve ereztem, hogy tole szeretnek kisbabat, nem is tettunk erte semmit hogy ne legyen. Mind a ketten ugy voltunk ha jonni akar akkor jonni fog. Neki van allando munkahelye, nem is keres rosszul. Szulinapomon derult ki, hogy terhes vagyok. Szuleimmel elunk, igaz nekunk jo a kapcsolatunk. 18 hetes a pici angyalom a szivem alatt. Es mikor elmentem az orvoshoz nekem azt mondta az orvos a leheto legjobbkor jott.

Sajnos nekem volt olyan betegsegem amitol feltunk, hogy termeszetesen nem is lehet (2x korhazba is voltam miatta). Igy az orvosom jobban orult majdnem mint en :D

Jaa es csak most lettunk 1 evesek parommal. Biztos azt hiszik sokan, hogy felelotlenek vagyunk, de mi tudtuk, hogy csak o hianyzik. Igaz mi a kapcsolat elott is ismertuk egymast nagyon regota.


En is voltam ugy hogy negativ volt a teszt es majdnem belebolondultam. Ezek normalis dolgok. En 16-17 evesen mar ereztem a vagyat bar nem banom hogy akkor nem valaltam.

Egy biztos! Akkor vágj bele ha biztos vagy a dolgokban!

2018. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!