Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt, enyhe barna...

Pozitív teszt, enyhe barna folyás?

Figyelt kérdés
Ma teszteltem pozitívat , viszont melette minimális barna folyásom van egy két piros pöttyel... valami gond lehet ? Mára nem vàrtam
2018. máj. 2. 22:26
1 2
 1/19 Liza23 válasza:
46%

Szia! Először is nyugodj meg! Pozitiv a teszt, így a legfontosabb, hogy pihenj és ne görcsölj rá! Kb. 4 hetes lehetsz így nagy valószínűséggel nem látnak semmit az uh-n. Addig nincs gond, amig nem friss vér ürül vagy alvadt, darabos! Ilyenkor sok nőnél még van mensi is az első hónapban. Szerintem nincs semmi gond 😊 ha esetleg nagyon elkezdenél vérezni, akkor azonnal menj orvoshoz! Ne várj napokat rosszabb esetben heteket, ha kell menj az sbo-ra!

Gratula, jó babavárást és a későbbiekben könnyű szülést 💋

2018. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Szia!

Igaza lehet az elsőnek a mensi résszel, de ez utalhat progeszteron hiányra is, úgyhogy a helyedben elmennék orvoshoz. Barátnőm is így volt, kapott pótlást, egészséges gyermeke született!

Nekem nemvárt előtt volt barnázásom, szintén progeszteron hiány miatt, kaptam pótlást terhes is maradtam, egeszséges babám született. Mindketten a 12. hétig kaptuk a pótlást.

2018. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha terhes vagy és élénk színű vér is van én bemennek a helyedben az ügyeletre.Inkabb egyel többször , mint eggyel kevesebbszer lásson orvos.
2018. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat most épp semmi , eleg minimális volt , a teszt se túl erős , mondjuk nem is reggeli első pisibol csináltam , reggel tesztelek ujra , es ha fenn az holnap is a barnazgatas akkor elmegyek orvoshoz !
2018. máj. 2. 23:36
 5/19 A kérdező kommentje:
Fel áll *
2018. máj. 2. 23:38
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

Jan.24.én menszeszem volt.

Feb.24.én pozitiv teszt.

Feb.27.én barnázás 3 napig!

Doki azt mondta szervezetem emléxik a menszeszre de nem az mivel csak barna!

Ma 15 hetes vok minden rendben van.

Nyugodj meg.

Drukkolok.

2018. máj. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%

Off,amiért elnézést.

Vállalom a nullára pontozást és a töröltetést is, de kedves Gyrrl, mégis hányezer kérdés alá óhajtod még odaböfögni a teljes kórtörténetedet tokkal-vonóval, pecsételésestől, mintha bárkit is érdekelne még így kábé 10 hét után, rajtad kívül? Már én is kívülről tudom. Nem unod? Mindez ki a viharnak hasznos, a te eseted a tiéd, nem releváns senki más esetében sem. Mellesleg a mostani terhességed talán a harmadik, vagy negyedik, ezt nem tudom és nincs az az isten, hogy utánakeressek, bár nem volna nehéz, mi a pokol van a többi kölköddel egész álló nap, mert te, mint az anyjuk egyfolytában a gyékán lógsz, nincsen teendőd otthon? Ahányszor ide fellépek(nyilván a nyomodba sem érek, pár naponta maximum), de tuti, hogy a gyerekvállalós kérdések legjava alatt ott van mindig a válaszod, már amennyiben alkalmad adódik okoskodni valamit, amit az irományaid színvonalából ítélve mellőzhetnél is akár, mindenki jobban járna. A gyakorit látogatók nevében nem beszélhetek, csak a magaméban. Nem lehetne, hogy keress más elfoglaltságot, mert a 40. hetedig még rengeteg van hátra és ha még egyszer el kell olvasgatnom a tesztelős, barnázós kommentedet, tuti agyvérzést kapok. Nem érdekel senkit. Leírtad ezerszer, most már magadban tarthatnád egy picit. Menj, neveld a kölkeid és jelentkezz ki a gyékáról, nem fogsz a kutyának sem hiányozni!

2018. máj. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos ez még kétesélyes. A barnázás lehet amiatt mert a szervezet nem "állt át" és valóban emlékszik a menzeszre, de a gyakoribb ok a progeszteronhiány, amihez pótlás kell!


Off szintén, Gyrrl felhasználó most legalább nem leoltott valakit.......általában nagy arccal leosztja a kérdezőt hogy buta kérdései vannak, holott őnála nagyobb butaságokat keveseb kérdeztek itt...pl. 2 napja, hogy fia vagy lánya lesz szerintünk a szexelési napjai alapján?! :)

2018. máj. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Dittte ***** válasza:
62%

Sok mindent tenni nem tudnak veled. Annyira korai a terhesség. Max kapsz progit. De inkabb szedj magnéziumot es bízd az anyatermészetre a dolgot. En a 16. Héten menstruáltam, velem sem tettek többet, mint hogy nyugalomra intettek es magnéziumot magasabb adagban szedjem. E van. Természetanyánk teszi a dolgát. Ne pánikolj! Minden jót!

Ui: Szegény Gyrrl 😁

2018. máj. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

Kedves #7es válaszoló!

Azért írom oda minden ilyen és ehez hasonló kérdéshez az én tapasztalatomat,hogy segítsek!

Mert itt ha valakinek letört a körme is azonnal a sürgősségire küldik!

Hát van más is!

Szerintem ez az oldal ezért jött létre! Vagy szerinted nem?

Örülök neki hogy nyomon követed a storymat,lehet hogy a rajongom lettél így ismeretlenül? :D

Tiszta szívemből kívánom neked,hogy hasznosan tudd eltölteni napjaidat és TANÁCSOKAT,TAPASZTALATOKAT tudj megosztani,ne pedig az elcs.....tt sz.r szürke életed frusztrációját töltsd itt ki!

A személyeskedésre pedig csak annyit hogy érzelmi illetve intelligencia analfabéta vagy!

Egy ilyen oldalon ennyi jön ki belőled!

Na megyek nevelem a kölkeimet ahogy írtad,neked pedig javaslom hogy menj szopogasa el valami jó nagyot hátha kapsz egy kis örömhormont tőle! ;)

2018. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!