Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio elott 2 pozitiv...

Menstruacio elott 2 pozitiv teszt, menstruacio napjan barna folyas. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, menstruacio elott csinaltam tesztet es pozitiv lett, majd a nem vart napjatol kezdett jonni minimalisan valami barna folyas. A tegnapi tesztem meg mindig pozitiv de erzem azt a "mindjart megjon" fajdalmat is a hasamban neha es emelygek is. Szerintetek van esely, hogy megmaradjon a baba? Orvoshoz meg hiaba megyek mert 4 hetesen nem latna semmit... Volt mar valaki igy?

2018. ápr. 30. 09:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiába mennél, mert vszinü progi pótlásra lenne szükséged!!! (A barnázás progeszteron hiány jele lehet). Szóval el kéne menned, hogy irjon fel gyógyszert...
2018. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek 1-essel. Bár a kémiai terhesség nagyon gyakori, ezért bem ajánlják a korán teaztelést. Ha kémiai, akkor megjön mindenképp, az orvos sem tud semmit tenni, sok doki csak bizonyított terhességnél ad pótlást, kémiaira nem.
2018. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszt. Penteken voltam, de nem adtak semmit :( Ugy latom ma mar a barnazas megszunt, legalabbis nem olyan intenziv, hogy latni lehessen, de akkor ha tovabbra sem all el holnap bemegyek ismet a korhazba...
2018. ápr. 30. 09:25
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak azert vagyok ennyire tanacstalan, mert tobb mint 2 eve probalkozunk sikertelenul. Mar volt januarban egy mehenkivulim is es nagyon szeretnenk ezt a babat. Remelem minden rendben lesz...
2018. ápr. 30. 09:26
 5/15 anonim ***** válasza:

Jan.24én volt rendes menszeszem.

Feb.24én teszteltem pozitivra.

Feb.27én barnáztam 3 napig.

Doki szerint emléxik a szervezetem a menszeszre de az nem rendes volt.

Most 14+1 idős vagyok és minden rendben van. :)

Drukkolok neked!

2018. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kosziiii, nagyon kedves vagy. Konnyu terhesseget neked! :)
2018. ápr. 30. 09:47
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia

Én nem szeretnélek elszomorítani de tőlem pont így ment le a baba a mult hónapban

minel előbb menj orvoshoz :(

2018. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
üstökös vagyok mi is lassan 2 éve próbáljuk a 2 babánk lenne
2018. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
utolo vagyok mi is lassan 2 éve próbáljuk a 2 babánk lenne
2018. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem két terhességem is ugyanígy kezdődött. Én is rohantam a dokihoz, de a dokim nem ad addig hormonpótlást, míg nem látja uh-n bizonyítottnak a terhességet. Ilyenkor pedig tényleg semmit nem lát. Max megvastagodott nyálkahártyát.


Nekem magneziumot, no-spat, rutascorbint kellett szednem és egy hét múlva visszamenni. Akkor már látszott a petezsák és felírta az utrogestant.


Mind a két terhesség utána problémamentesen zajlott.

2018. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!