Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe alapján lehetek-e terhes?

Jutttka kérdése:

Hőgörbe alapján lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés

Ma kellene megjönnie. Ovu után a 12-dik napon vagyok. Minden ciklusomban a 12-dik napon jön meg. Ma a hőm még mindig 36,9. Szerintetek mikor teszteljek?

[link]



2018. máj. 3. 17:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szia!!!:) huuu nagyon örülök h van egy sorstarsam :) nekem ua volt ovum mint neked és uu 12 nap a luteralis ... jah és ua voltam együtt a párommal :D 19-20-21 :D nagyon izgulunk már :) 36,9 a hőm még mindig :) a puffadas elmúlt mensi sehol néha picit nehéznek érzem a méhem ... nagyon izgulok érted is :) ( jah nekem eddig negatív a teszt de csak 25ös volt itthon.:/ írj mindenképp!!!!
2018. máj. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Zsukka32. A görbédet be tudnád linkelni?
2018. máj. 4. 10:30
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem csináltam görbét :) ovuteszttel és homerozessel (+peteeres vizsgálattal)belottem az ovut és azóta mérem a hőmet mindennap. Gondolkodtam már h írni fogom de eddig nem nagyon volt ra szükség . Majd írj meg hogy alakul ;) szorítok!!!
2018. máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg,de kicsit fáj a hasam alja. Ma reggelre 36.7-re lement a reggeli hő.🙁 De azért reménykedem.
2018. máj. 4. 12:45
 15/19 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg. A hő 36.7 ma reggelre. Este kicsi barna folt volt a tisztaságin. Csináltam egy tesztet,25-ös volt itthon. Sajnos negatív. Korábbi válaszoló azt írta lehet 2 nappal később volt ovum mint ahogy behúzta a rendszer. Akkor viszont ma kellene megjönnie. Remélem nem így lesz. Zsukka mi újság veled?
2018. máj. 5. 07:02
 16/19 anonim ***** válasza:
Szio! Nem akartam írni mert nem szeretném h másképp állj a “helyzet”hez:/ nekem sajnos tegnap délelőtt megjött .... de veled minden rendben lesz :) hidd el :) és legyszi írj mi újság :) Akar peoviben is :) SZORÍTOK!!!!!
2018. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is megjött😢
2018. máj. 5. 23:29
 18/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( de szerintem te is észrevetted h közeledik a cél :) nekem legalábbis minden hónap más és más és mindig úgy érzem h hamarosan összejön !:) ne add fel !!!
2018. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást☺! Sok sikert kívánok Én is Neked! Szorítok hogy mihamarabb összejöjjön a babó!
2018. máj. 8. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!