Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez az őrület a lombik körül?

Mi ez az őrület a lombik körül?

Figyelt kérdés
...hogy ennyi 35 feletti egyedülálló nő akar lombikkal, IVF-fel gyermeket, mert másképp nem jön össze..

2018. máj. 3. 18:12
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Igen,egyfajta önzésnek látom.
2018. máj. 4. 18:27
 22/26 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem akarnanak meg az lenne a bajod...

Konnyu parkapcsolatban, terhesen errol csacsogni.

Nem bűn es nem “orulet” ha valaki anyava szeretne valni, vagy igy, vagy ugy...

2018. máj. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Anyává válni. ... Könnyű, biztosan. Nekem se volt annyira rögmentes út,s nem vagyok már 25 rég.
2018. máj. 5. 07:39
 24/26 anonim ***** válasza:
20%
En egyetertek veled, en is talalkoztam mar par ilyennel. Szerintem onzoseg alapbol apa nelkul inditani a baba eletet.. jaaaa, tudom tudom, masnak sincs apakep, blabla... de hogy meg az eselyt sem adni meg????... szerintem aki egyedulallo, az elobb part keressen, ne spermadonoron gondolkozzon.
2018. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
34%

Mennyi az ennyi?? Te ismersz pontos statisztikat? En jartam egy ilyen helyre es egyedulallot egyet se lattam/hallottam. Sajat barati korombol ismerek kettot, akinek egyaltalan eszebejutott ez a megoldas 40 evesen.

Egyikuk tunderi lany, de mindig olyanokat fog ki, akik atverik a fejet. Most epp eszebe jutott neki, hogy hallotta talan lehet egyedulallokent is gyereke, de még nem tett egy lepest se ez ugyben.

Egy masik holgy fejet egy ferfi elcsavarta es folyamatosan hitegeti, kozben a holgy elkezdett gyanakodni, hogy ebbol lehet megse lesz hosszutavu, meghitt es bekes kapcsolat, hiaba az igen akarok gyermeket toled szoveg, ezert megfordult a fejeben a lombik. De o is csak topreng rajta.

Hol itt az őrulet?

A sajat velemenyem, 35 folott nagyon bele kell huzni, hogy valakinek legyen normalis parkapcsolata es ideje még gyerekre 40 elott. Ez nagy munka. Es sokszor nem azon mulik a no milyen, hanem a ferfin is, a munkahelyen is, stb.stb. sose lehet itelkezni. Es igen sokan hirtelen kapcsolnak ajaj nincs idom es biologiailag kifutok a gyerekvallalas leetosegebol is. Es belevagnak egyedul. Nem tartom onzosegnek, inkabb ketsegbeesesnek. Soķal jobb ha egyedulallokent lombikkal bajlodik valaki, mintha egyedulallokent egy egy ejszakas felelotlen vedekezes nelkuli kapcsolat utan abortuszra menne. A kozos mindketto esetben, hogy sajat dontese, joga van hozza es senki mas ne szoljon bele. (Kerdezd meg te is az ismerosod ;-/).

2018. máj. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Legutolsó hozzászóló:igazad van sok mindenben. Ha hasonlítjuk,valóban jobb egy lombikprogram,mint egy abortusz. Ez tuti. Ebben egyetértek. Amit nem tartok annyira jónak,az inkább az,ha valaki kijelenti,hogy nem is akar férfit, de a gyereket akarja. Mintha minden a rá való jogunkon múlna. Igen,joga van rá-bár úgy egészséges,ha természetes úton fogan meg. Amikor valaki viszont fennen hirdeti a férfigyűlöletet,s így akar gyereket,azt sajnálom. Őt is és a születendőt is,ha összejön. Brutális tortúra tud lenni egy lombikprogram. ..megterhelő lelkileg-testileg,s nem is veszélytelen. Nem akartam ítélkezni,csupán beszélgetni erről a témáról.
2018. máj. 7. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!