Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha análisan csináltuk és...

Ha análisan csináltuk és kicsit kifolyt, és érintkezett a hüvelynyílással, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Análisan csináltuk a párommal, és nem sok, de egy kicsi oda is ment.. Valaki aztmondja, hogy nem lehetek terhes, valaki azt, hogy igen.. És egy pöppet parázok. Szerintetek?

2018. máj. 3. 19:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%
Terhes nem. De gumi nélkül anális szex..😨
2018. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Teherbe esni még nem láttam fiút, de attól még seggbebszhattak fiú vagy... 😀
2018. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi rá az esély.
2018. máj. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
61%

Szia.Ahhoz hogy max.15 %-od legyen a teherbeeséshez,ahhoz az kell hogy a hüvelybe élvezzen a párod.Az kilövel a hüvelyedbe igy könnyítve a spermiumok utját ami hosszadalmas folyamat.Ha savas a hüvely ph értéke elhalnak a spermiumok.Ha épp a ciklus azon részén történik ez mikor a méhszáj zárt akkor ugyancsak meghiúsul a megtermékenyítés.Az idő,a közeg ,a környezet és a spermiumok minőségétől is függ.Sőr még a megtapadás is problémás lehet. Egy egészséges párnak egy évig belefér hogy védekezés nélkül (hüvelybe) a családtervezés keretein belül sikerüljön a sikeres fogantatás.


Van egy fiam 6 éves.Most varandós vagyok a kistesójával.4 honapig nem védekeztünk.Nem jön elsőre.És szerencsésnek is mondhatjuk magunkat a férjemmmel mert van aki még többet var a csodára.


Ugyhogy szerintem ne aggódj.Aki azt mondja terhes lehetsz az vagy csak ijezgetni akar hogy felelősségteljesebb legyél vagy csak buta ehhez.Vagy nekik is ezt mondták.Nem tudom.sértegetni nem akarok senkit de ez nagy probléma hogy felnőttek se tudnak normalis felvilágosítast adni a tiniknek.



Minden jót neked remélem hasznos volt a válaszom.

2018. máj. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Gumi nélkül szexeltetek análisan????
2018. máj. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Koszonom 14es:) ez megnyugtato. 15: igen, de elotte volt beontes.
2018. máj. 4. 15:03
 17/27 anonim ***** válasza:
attól még rengeteg baktérim ott marad a végbélben ami megfertőzheti a barátodat illetve ha utána hüvelybe teszi akkor téged meg még jobban.egyik doki sem ajánlja az anált gumi nélkül
2018. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Beöntés, segbbqrás, és te meg csodálkozol, hogy nem zár jól a pi.sád...
2018. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Még lehet jól zár,de majd nem fog.
2018. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Ó istenem nem okítást kértem, érdekes hogy 15 válasszból körülbelül 3 db-ot volt érdemes összvissz elolvasnom.. Kedves utolsó, és azelőtti, szerintetek én vagyok az egyetlen ember aki kipróbálta már az anált?? Merthogy akárhány anállal kapcsolatos kérdést olvastam, senkihez nem jöttek ilyen tapló válasszok. De tudtommal azért van ez az oldal, hogy a kérdéseidre kapjál hasznos választ, nem pedig azért, hogy a kérdésedre mindent kapj csak hasznos válasszt ne. És csináltam beöntést igen, a barátom utánna rögtön ment megmosni, hidd el ezt sem csak mi csináljuk így a világon. De nem mintha ennek bármi köze lenne az eredeti kérdésemhez.
2018. máj. 5. 08:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!