Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehetséges az, hogy 6...

Hogyan lehetséges az, hogy 6 nap késéssel ugyan, de április 24. -én megjött, most pedig van két pozitív tesztem?

Figyelt kérdés
Én úgy gondoltam, hogy ha megjött, és a késés alatt nem volt pozitív tesztem, akkor az a hónap tárgytalan. A napokban alhasi fájdalmaim voltak, amit a pé.-nek tulajdonítottam, de az nálam max. 1 nap, ez meg már a 3. Ezért csináltam tesztet.

2018. máj. 8. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Próbálkoztok? Rendesen jött meg ugyan úgy mint szokott?
2018. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

2 napig volt meg a 4 helyett, de én nem éreztem igazából különbséget, maximum a rövid időtartamot.

Úgy vagyunk vele, hogy csak élvezzük, nem számolgatunk, és amikor jönni szeretne, akkor várjuk szeretettel. Álmodni sem mertem igazából, hogy pozitív tesztem lesz, csak egy próba volt. Azért még holnap ellövök egy tesztet, de iszonyatosan meglepődtem.

2018. máj. 8. 18:31
 3/15 anonim ***** válasza:
Mennyire erős pozitív a teszted? Sz nem lehet, hogy már mensi után fogant? 26-a körül?
2018. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A késésnél is csináltál tesztet, de akkor negatív volt? Vagy akkor nem is teszteltél?

Lehet, hogy csak később fogant és egy kis haematoma vagy beágyazódás miatt volt a vérzés. Az is lehet, hogy vetélés, csak még van hcg a szervezetedben. És lehet akár méhen kívüli is.

2018. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Két szép rózsaszín csíkos, nem is kellett keresnem a 2. csíkot. Gondoltam erre is, hogy mesi után fogant, de ahhoz meg korainak gondolnám ezt az alhasi fájdalmat, mint tünetet, pláne a pozitív teszteket. Tesztet a késés minden napján csináltam, de negatív lett, és 24.-én megjött. Nem csak barnázás volt, 2 napig megvolt, igaz nem volt erős. Tehát nem vetélés, mert pozitív tesztem sem volt akkor, a mesi kezdete óta pedig 14 nap telt el, és most pozitív.
2018. máj. 8. 21:02
 6/15 A kérdező kommentje:
És igen, az is megfordult a fejemben, hogy mesi után/alatt foganhatot, de ennek igen csekély esélyét látom. Csak a fájdalom miatt teszteltem, mert elhúzódott ahhoz képest, amit peteéréskor szoktam tapasztalni.
2018. máj. 8. 21:04
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor voltatok együtt a férjeddel?? valóban mikor foganhatott
2018. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
26.-án biztosan, de az éppen mesi alatti nap volt. Előtte lévő héten is párszor, pontosan nem tudom mely napokon. Igazából iszonyatosan örülök a teszteknek, csak teljesen elképedek, mert az esélyét egyenlőnek tartottam a nullával. Továbbra sem értem hogy ez hogyan lehetséges, mert abszolút nem a peteérés időszakában történhetett.
2018. máj. 8. 22:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem december 28-an jott meg januar 3-an mult el. Aznap vagy masnap este tuti voltunk egyutt. A kovetkezo mar meg se jott, mikor az utolso napja lett volna pozitiv volt a teszt. Ugy hogy szurkolok ☺️

Egyebkent olyan is van hogy meg megjon attol hogy terhes vagy. Bar nagyon ritka, de letezik. Lehet mar az voltal csak a teszt nem mutatta ki.

2018. máj. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásaitokat!
2018. máj. 9. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!