Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 megszakításos műtét után...

2 megszakításos műtét után mennyi az esély annak, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés

Mielőtt kapnám a negatív válaszokat szeretném közölni hogy nyomos okom volt elvetetni őket :(

3 éve volt az utolsó abortuszom.

Most viszont babát szeretnénk és első sorban olyan emberek válaszára várok akiknek már volt megszakításuk.

Utána minden rendben volt a terhesség alatt?

Válaszokat köszönöm előre! :)


2018. máj. 9. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderül. A legtöbb nő simán teherbe esik abortusz után, találkoztam már olyannal is, aki a 13.!!!! terhességmegszakítására jött. Sőt, ikerterhességet is láttam 7 megszakítás után. De persze van olyan is, akinek egy-két abortusz után olyan Ashermann-szindrómája lesz, hogy nem esik teherbe. Az is változó, hogy a terhesség alatt jelentkezik-e bármiféle probléma. Általában nem, de azért a tágítás nem tesz jót a méhszájnak, ritka esetben előfordulhat emiatt vetélés/koraszülés. Majd próbálkoztok és kiderül.
2018. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindkettőre láttam példát. Sok vetélést is láttam korábbi abortuszra járóknál. Ki fog derülni, hogy te melyik tábort erősíted.
2018. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Szia. Nekem volt 2 abortuszom. A második után 3 év múlva estem teherbe a 2.-ik pròbálkozòs hònapban. Szerencsére se a terhességgel se a kisfiammal nincs/nem volt gond. Sok sikert kívánok! :)
2018. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Van aki igen és van aki nem esik teherbe abortusz után többé. Amúgy bírom ezt a nyomós indokot. Ha betegek lettek volna akkor missed abot írsz.
2018. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy rokonom, akinek 10+ abortusza volt és 5-6 évre rá két egészséges gyereket szült. Most már 80 éves, a műtétek 15-22 éves kora közt történtek, utána szülte a gyerekeket.

Remélem nem lesz bajod.

2018. máj. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!