Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi számít a babatervezés...

Dittte kérdése:

Mi számít a babatervezés szempontjából 1 évnek? 12 ciklus vagy 12 naptári hónap?

Figyelt kérdés

Azon tanakodom, hogy bejelentkezem a nőgyógyászomhoz. Tavaly szeptember óta próbálkozunk a második babával. Eddig sikertelenül. Bár járok évente uh-ra, és nézik a TSH is évente, prevenció gyanánt, de kezdek picit kétségbeesni.

Ha a naptári évet nézem, akkor ez a 9. Próbálkozásunk.

Ha viszont a ciklusom, akkor a 10.

Melyikkel számolnak? Nem szeretnék idejekorán odamenni sem. Igyekszünk "családon belül megoldani" a "problémát"! ☺



2018. máj. 11. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tavaly május 11-én már nem védekeztetek, akkor megvan az egy év. De egyébként nem tudod bizonyítani, szóval simán mehetsz előbb is.
2018. máj. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónap +/- ban nem számít.Lehet, hogy orvosi segítség nélkül, pont a 12. ciklusodban jártok sikerrel, vagy épp a 14.-ben. Ez az egy év nem kőbe vésett.Viszont a stressz az nem tesz jót
2018. máj. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta az orvosom, hogyha 6 hónap alatt nem jön össze a baba akkor menjek vissza és elkezdjük a kivizsgálásokat. Úgyhogy szerintem már simán mehetsz.
2018. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!