Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil teszttel mikor érdemes...

X-epil teszttel mikor érdemes tesztelni leghmarabb?

Figyelt kérdés
Elkövettem azt a hibát,hogy nemvárt előtt 2 nappal teszteltem,és sajnos negatív lett.csalódott vagyok.mennyire biztos ez az eredmény ennél a tesztnél?2 darab volt a dobozban,nem tudom mikor lenne érdemes a másikat megcsinálnom.
2018. máj. 12. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
5 napos késés után tesztelhetsz már újra.
2018. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha késik a mensi. Minden teszt akkor mutat biztosat.
2018. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemvárt utáni reggel, ha nem jön meg.
2018. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy milyen tesztet használsz. Ha biztosra akarsz menni, addig nem tesztelsz, amíg nem bizonyosodsz meg róla legalább, hogy nem jön meg. Nem tudom mit számít az a pár nap. 24-25 napos ciklusok mellett kivártam a leghosszabb ciklusomat, ami volt, ami 30 napos volt. A 31. napon teszteltem. Tehát a megszokott ciklusomhoz képest kb. 1 héttel azután, hogy meg kellett volna jönni. Sehová nem kellett képeket feltennem, vagy szétszednem a tesztem, meg negatívba áttennem, mert egyértelmű pozitív volt. Egyetlen esetben értem meg, ha valaki ideje korán tesztel, ha gondja van és azonnal hormonkezelésre szorul. De egyéb esetben tessék türelmesnek lenni!
2018. máj. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon egyén és ciklus függő.Az első terhességemnél egy hét kimaradás után teszteltem,jól látható pozitív lett.A másodiknál még 3 napom lett volna menzeszig,de furcsa tünetet tapasztaltam,amit addig sosem,volt tesztem,gondoltam miért ne.Este teszteltem,és nagyon erős pozitív lett.De ha biztosra akarsz menni,akkor várd meg,míg kimarad.
2018. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az első babàmmal a nem vàrt napjàn teszteltem, akkor màr pozitív volt de halvàny, a màsodik bébinél pedig 2 nap késés utàn egyértelmű erős pozi tesztem volt.
2018. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél 3 nappal a várt nap után, most a másodikkal aznap 😊
2018. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!