Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab utan meddig mutathat...

Missed ab utan meddig mutathato ki a hcg?

Figyelt kérdés
Ket honapja mar hogy tortent a dolog vagy inkabb ket es fel. 2 napja teszteltem egyet es halvanyan de meg pozitiv a tesztem. Nem utalhat valami bajra?

2018. máj. 12. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:

A hcg sokkal lassabban ürül ki a szervezetedből, mint ahogy termelődik. Ha már nagyon magas volt a béta hcg-d, akkor bizony sok időbe beletelhet mire kiürül.

Bajt is jelezhet, de ebbe ne menjünk bele.

Hidd el nincs baj, csak még ürül.


De minek teszteltél?

2018. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazabol csak kivancsisagbol. Nehezen tudtam/tudom feldolgozni a dolgot. Igaz csak 7 hetes terhes voltam de nagyon szerettem volna a babat. :(
2018. máj. 12. 18:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 hónap alatt ki kellett ürülni már.
2018. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt mondjuk megértem :( én most vagyok 7 hetes, és nem is merek még neki örülni, ilyenkor még olyan rizikós :(


És az nem lehet, hogy ismét állapotos vagy, és attól pozitív?


#1

2018. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes voltam,mikor elment a baba,de egy hét múlva negatívba váltott a MONO teszt is az orvosnál.Szóval az lehetetlen,hogy abból a terhességből pozitív a teszt. tudnál képet mellékelni hogy megnézzem??
2018. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Biztos nem vagyok sajnos ujra terhes,tegnap jott meg a menzeszem is. Jovohonaptol akarjuk ujra elkezdeni a probalkozast.
2018. máj. 12. 20:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Juj dokinak említetted? Mikor volt pontosan a missed ab? Már rég ki kellett volna ürülnie,ha két és fél hónapja volt. Ez nem jó. 6 hét pár naposan volt missed abom, egy hét múlva még pozitív volt a teszt, de három hétre rá már peteérésem volt. Nem volna szabad két hónapig pozitívnak lennie.
2018. máj. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kereken 3 héttel ezelőtt indult el a spontán vetélésem, az akkori hcg szintem 550 korul volt, es kb 7. hét körüli volt a terhesség. Most csutortokon meg mindig 12 folott volt a hcg-m, pedig kedden volt peteérésem. (ultrahangoznak folyamatosan, ez onnan tudom biztosra). Nekem is borzaszto lassan ürül ki, elotte pont egy hettel tartott 44-nel. Neked milyen magas volt a legutóbbi hcg szinted, amit mértek?
2018. máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A 8-dik válaszadónak 550 volt a béta hcg-je 7 hetesen, ami vészesen alacsony. Ennek ellenére 3 héttel később még mindig van a szervezetében.

Nekem pontosan 6 hetesen közel 26000 volt a béta hcgm (nem írtam el!, ez egy stabil 6 hetes eredmény)... ha a kérdezőnek is ennyi vagy akár még több volt a szervezetében, simán előfordulhat, hogy még mindig van egy pici, nem véletlenül halvány a teszt.


Fogadjuk el, hogy nem vagyunk egyformák és nem egyformán ürül, a nem egyforma hcg mennyiség.

2018. máj. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De egyes kórházakban még tesztet is szoktak csináltatni két héttel utána, hogy negatív-e már. Nekem is kellett csinálnom otthon, és közölni az eredményét. Két és fél hónap már tényleg sok.
2018. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!