Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, nem jött meg?

Terhes lehetek, nem jött meg?

Figyelt kérdés
Áprilisban végig használtunk kiegészítő védekezést, mert tudtam, hogy a tabletta mentes szünetben akár terhes is lehetek. Saját döntésre hagytam abba a fogamzásgátló szedését, április 11.-én. Április 15.-én megjött a megvonásos vérzés. Korábban a ciklusaim 35-40naposak is voltak, de a tabletta szépen beállította, így tegnapra vártam. Május elsején voltam együtt a párommal, még ovuláció előtt, mert a ragacsos nyákos dolog május 3.-án jelentkezett. Ha akkor volt a középidő akkor csak május 21.-én kell megjönnie. Minden alkalommal végig védekeztünk óvszerrel, soha nem lyukadt ki, csúszott le, mindig leellenőriztük. Csak már egy hete ezen izgulok, mert elszámoltam magam és múlt vasárnap is már vártam, hogy megjöjjön. Mostanra meg már minden terhességi tünetet produkálok. És azon filózok, mi van ha az előváladékból került egy pici az óvszerre, vagy úgy nyúlt hozzám, stb. Nektek mi a véleményetek. Tesztelni csak következő héten szeretnék, nem akarom addig beforgatni magam. Köszi!

2018. máj. 14. 21:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy soha nem lyukadt ki/csúszott le.
2018. máj. 14. 21:36
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Beteg és tudatlan vagy, nem terhes
2018. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy betegesen aggódom túl, de csak azért, mert odafigyelek. De tudatlan biztos nem vagyok. Azok a tudatlanok akik orosz ruletteznek, és megszakításos módszerrel védekeznek. Azok akik hormonmentes fogamzásgátlós csoportban nem a pesszáriumot, stb-t istenítik, hanem a megszakításos módszert. Azok akik nem tervezik meg a tabletta letételét, és azt hiszik, hogy az utolsó szünetben még véd a gyógyszer. Vagy azok akik azt hiszik, hogy( tabletta abbahagyása után)az első menstruációig védve vannak a terhességtől. Na meg azok akik majd csak a legvégén húzzák fel a gumit. Stb. Nem tudom, hogy honnan vonsz le ilyen következtetéseket...de gratulálok neked!
2018. máj. 14. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Picit te is tudatlan vagy,mert a tabletta nemhogy nem állítja be a ciklust,hanem egyenesen blokkolja azt.

A tabletta szedése alatt hormonok szabályozzák a vérzésedet.

Mű ciklusod volt,megvonásos vérzéssel,nem természetes menstruációd.


A többi dologgal egyébként egyetértek.


Mivel nem menstruáltál,nem volt peteérésed sem hónapokig,évekig(nem tudom meddig szedted a gyógyszert),így nem tudsz számítani a következő vérzésedre,ami normális menstruáció lesz.


Ha valóban 3-án már volt peteérésed,-ami szerencsés dolog lenne,hiszen ez azt jelentené,hogy kezd helyreállni a ciklusod-,akkor 17-e körül kellene,hogy megjöjjön,mert 14 nappal ovuláció után jelentkezik a vérzés.

Ha nem védekeztetek volna,akkor pont ideális lett volna a teherbe eséshez az elsejei együttlét,hiszen a spermiumok 3-4 napot is elélnek a nő szervezetében,de mivel ti védekeztetek végig,emiatt nem kell teherbe eséstől tartanod.


Ha terhes is lennél,még nem produkálhatnál semmilyen tünetet,mert még mindenhez korán van.


Meg fog jönni,ne aggódj.Sajnos,ha mesterséges hormonokat szed az ember jó ideig,akkor a szervezet nem nem fogja meghálálni..

2018. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszoló,azért akadt ki,mert egy nap,ha nincs 20 ilyen kérdés "Lehetek terhes?" akkor egy se. Mind ugyan arról szól valami hiba csúszott a gépezetbe... Különböző hibákkal mindig más a sztori. Csak az nem lehet terhes,aki nem szexel meg a férfiak. Előváladéktól is lehetsz terhes,de azért nem olyan gyakori,de simán megtörténhet. De az is lehet,hogy túlparázod. Nyugodj meg,ha nem vagy biztos benne akkor tesztelj.
2018. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A fogamzásgátló nem állítja be a ciklusodat, hanem mesterségesen szabályozza. Ha elötte 35-40 napos volt es minden rendben van, akkor valószínüleg vissza fog állni 35-40 naposra. Szóval az is lehet, hogy csak jövő csütörtökön fog megjönni (40 nappal számolva), de lehet most még később, mert valakinek fel is tudja borítani a ciklusát. Azt tanácsolom, hogy válts orvost, mert aki ilyen módszerrel próbálja beállítani a ciklusodat az nagyon nem jó!!

2018. máj. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!