Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Autoimmun beteg vagyok igy...

Autoimmun beteg vagyok igy vállalható terhesség? Van itt olyan kismama akinek sikerült ki hordani és egészséges babát szült?

Figyelt kérdés
Ap.beteg vagyok prostatica artitis ezért sok ízületi gyulladásom van Biológia kezelést kapok két hetente szúrom magam (humira) nagyon szeretnék babát nagyon a férjemmel együtt de félünk is.nagyon új ez a betegség számunkra. Van itt olyan kismama vagy aki igy szült vagy aki ilyen terápia mellett teherbe esett? Vagy le kell mondani egy életre a gyerekről? Bármilyen tapasztalat érdekel. Nagyon szépen köszönöm!!
2018. máj. 15. 16:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek igen.

Az első még tűrhető volt, de a másodiknál 4 évvel később leállt a szurikkal, meg a szteroiddal,szerencsétlen végig kínlódta.

Alig bírt járni.

Szoptatott 7 hónapig, utána leválsztotta a bébit, mert muszály volt elkezdje a kezelést, mert nagy fájdalmai voltak.

3. nem lesz, nem meri bevállalni.

A fiúk teljesen rendben vannak.

2018. máj. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Különös módon mindkétszer mikor terhes voltam mielőtt nem haltak el a babák. Szuperul éreztem magam semmilyen ízületem nem fájt jól éreztem magam annyi tünet volt hogy zsibadt mindkét lábam. De missed ab műtét után azonnal
2018. máj. 16. 15:11
 13/18 A kérdező kommentje:
Vissza jöttek a fájdalmak. Tehát összességében jó hatással volt a terhesség az ízületi gyulladásra. Próbálok keresgélni a neten ez ügyben de nem igazán találok saját tapasztalatot.irjatok még köszi!!
2018. máj. 16. 15:15
 14/18 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam, hogy tesóm is humirát kap, mondjuk ő férfi.
2018. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók. Tudtam beszélni a kezelő orvosomal.azt mondta lehetséges terhesség alatt is a Humira. Szigorú ellenőrzés mellett. Viszont a biológia terápia központ azt mondta teherbe esés előtt fel kell függeszteni. ? :(
2018. máj. 18. 10:46
 16/18 anonim ***** válasza:
6,14 válaszoló vagyok. Sajnos én is úgy tudom, hogy abba kell hsgyni.
2018. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Akkor viszont nem értem az orvos miért mondta hogy igen.?. Mondjuk azt is hozzá tette hogy nincs elég statisztikai eredmény. Olvastam erről hogy majmokon kísérleteztek a humirával és egészséges majmot szültek
2018. máj. 18. 18:39
 18/18 anonim ***** válasza:
Örökbe fogadás nem jöhet szóba?
2018. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!