Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van jelenleg hasonló helyzetbe...

Van jelenleg hasonló helyzetben valaki?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek. Megjött a megvonásos, de a szokásos 5 nap helyett 3 napig tartott aztán másnap mikor már elmúlt elkezdtem görcsölni és 4 napra a megvonásos után megjött olyan 15 percre. Futárnak tartottam úgyhogy teszteltem és halvány pozi lett. Tapasztalatok? Ez normális? Rossz a teszt?
2018. máj. 16. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy pozitív irányba ritkán téved a teszt.

Vagy valami rés keletkezett a pajzson és mégis teherbe estél vagy nagyon ritka esetben, de előfordul, hogy betegség okozza.

Csinálj még egy tesztet, aztán menj el dokihoz.

2018. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De van ilyen, hogy megjön a megvonásos és még köztes vérzés is van?
2018. máj. 16. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudsz a tesztről képet feltölteni? Ismételd meg mindenképpen!
2018. máj. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már kidobtam, de holnap reggel csinálok még egyet és küldök. Nem értem mi lehet ez.
2018. máj. 17. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Na teszteltél?
2018. máj. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem inkább dokihoz megyek. Ma 11re kaptam időpontot. Azóta nem véreztem csak a hasam fájt lent tegnap. Hát nem tudom, hogy ez mennyire normális.
2018. máj. 18. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!