Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden honapban szepen mutatja...

Minden honapban szepen mutatja az ovu teszt a megfelelo idopontot, megsem jon a baba mar 1 eve. Mi lehet a gond? Volt valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés

Altalaban az ovu teszt segiteni szokott, de nekem sajnos nem.

Ciklusom rendben, es voltam mar 3. es 21. napi hormon teszten. Normalis lett az eredmenye. Paromnak is rendben van minden.


2018. jan. 11. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Petevezetéked átjárható?

Elég vastag a méhnyálkahártyád?

2018. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, meg nem neztek, de az lesz majd a kovetkezo program, egyelore varom az idopontot hozza.
2018. jan. 11. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Én uh-os ovu figyelésére is elmennék,mert a pozitív ovu teszt nem jelent semmit,ahogy a negatív sem.
2018. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt pontosan en is irhattam volna! Mindenki rendben, eredmenyek jok. Honapokig voltak pozi tesztjeim, delutan is, de megjott. Aztan ezek elmaradtak. Tehat fogalmam sincs, mi van. Ovu tesztelek mar epp, meg homerozok. Munkahelyen nagy a stressz, lehet az se kedvez.

Egy gyerkoc van, o is nehez menet volt. De ott nem is voltak jok az eredmenyeink.

En is arra gondoltam, lehet nem reped meg a tuszo. De a 21. napi progi eredmenybol latszott volna, ha nem volt peteeres nem? Neked mennyi lett a progit?

2018. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg valaki erre téved. Nekem az mondta az orvosom, hogyha 6 hónap után nem jön a baba el kell kezdeni a kivizsgálasokat. Mindent meg kell vizsgálni, mert lehet több dolog is akadályozza a teherbeesést. Remélem azóta már megfogant a kérdező és az egyik válaszoló babája is.
2018. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságokat! Sajnos még azóta sincs semmi, és csúsztak a kivizsgálások is. Következő ciklusban lesz az átjárhatóságim.
2018. ápr. 15. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!