Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz az, hogy a túlsúlyos nők...

Igaz az, hogy a túlsúlyos nők nehezebben esnek teherbe?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben igaz, ha a méh is el van zsirosodva. Én így olvastam.
2008. okt. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet, de nekünk pl. gyakorlatilag egyből sikerült, úgyhogy nekem nem ez a tapasztalatom.


a dolog inkább abban lehet, hogy a túlsúlyt gyakran hormonprobléma okozza és az már lehet erre kihatással és ebben az értelemben igaz amit írtál, csak nem úgy, hogy a túlsúlyos esik nehezebben teherbe, hanem úgy, hogy akinek hormonzavara van, az nehezebben esik teherbe és emellet még gyakran túlsúlyos is.

2008. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En ugy tudom, hogy az elhizas allhat a terhesseg utjaban. Ismerosomnek meg is mondta az orvosa, hogy addig nagyon kicsi eselyt lat arra, hogy teherbe essen, mig nem fogy jonehany kilot.
2008. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltunk a meddőségiben, hát... nem túlsúlyos nőkkel volt tele. Unokatesóm nagydarab, kolléganőm nagydarab, mégis egyből sikerült nekik. Itt inkább arról van tényleg szó, hogy egy bizonyos súly felett/alatt kikapcsolhat úgy a szervezet, hogy blokkolja a peteérést és felborul a hormonháztartás.
2008. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nemtudom, nekunk par honap alatt sikerult, sosem volt vetélésem, stb.

azert a tulsulynak is vannak fokozatai, tulsulyos, elhizott, sulyosan elhizott, vagy hogy, az sem mindegy.

2008. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a hormonokkal áll összefüggésben. Nagyon sok termetes ismerősömnek van babája, én nem vagyok túlsúlyos, nekünk mégsem sikerült. Szóval sokminden kell a babához, 40%-ban pedig nem rajtad áll a dolog, úgyhogy a fiúknál is lehet gond. Ne stresszelj, próbálkozzatok, úgyis kiderül:)...
2008. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolso elotti vagyok, még annyi, hogy legalabb 20as bmi kell a babához, ami a mai szepsegidealnak nem teljesen felel meg..
2008. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!