Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 42 évesen szülnétek még?

42 évesen szülnétek még?

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 18:34
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
47%

Nos én is voltam "az" a gyerek, anyum 40 évesen szült. Volt azért hátránya mindig. Generációs szakadék, túl hamar elkezdtem félni attól hogy mivan ha elmennek.

Én már nem szülnék 40 felett, de nem ítélem el azt, aki igen. Sőt biztos vagyok benne hogy lehet jó anya-gyerek kapcsolat ilyen felállásban is.

2018. máj. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Csak ha veletlen teherbeesnék,de nagyon figyelnék ez ne történjen meg.
2018. máj. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
57%
Természetesen. Ha úgy szeretnénk, akkor igen.
2018. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Mindenképpen, ha összejön. 41 vagyok, és 2 éves a kisfiunk. Szeretnénk neki egy kistesót. Édesanyám szintén 42 évesen szülte legkisebb húgomat.
2018. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Ismerek több családot is, ahol ilyesmi korban szült az anya. Ma már egy 40 körüli nő fiatalos, egészséges, simán szülhet.Én első gyereknek már nem szülnék ekkor.Ugyanis bármi bajom lesz, betegségem, meghalhatok, mi lesz a gyerekkel?Nagyszülők idősek már ilyenkor.

De tervezetten sem szülnék. Viszont ha már lennének nagyobb gyerekeim, akkor mernék csak szülni, mert ők nem hagynák magára, felnevelnék ha én meghalok.

Én most vagyok 55 éves, van három felnőtt gyerekem, unokáim.Nagyon összetartó család vagyunk.Nagyon nehéz hogy férjemmel ketten maradtunk itthon, mindegyik gyerek családos, külön élnek.Igaz nem messze tőlünk, de megvan a saját életük.Régen mikor itthon éltek, zajlott az élet, nagyon jó volt minden, most ha ketten vagyunk, csend van, hiányérzet.

Sokszor gondolok rá, miért nem szültem még egy gyereket kb.45 évesen? Most itt lenne velünk,róla gondoskodhatnánk, lekötné a figyelmünket, ő is élvezné a sok tesót, unokákat.És még nem vagyunk öregesek, aktívan élünk és dolgozunk, egészségesek vagyunk.Ha pedig meghalnánk, bármelyik felnőtt gyerekünk felnevelné, szeretné,tudom nem ugyanaz mint ha anya, apa neveli, de semmiben nem szenvedne hiányt,és nem kerülne intézetbe.

2018. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!