Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha választhatnátok, akkor...

Ha választhatnátok, akkor 18,25 vagy 30 évesen szülnétek?

Figyelt kérdés
melyiket miért?
2012. nov. 3. 16:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A kettő között.

18.25 évesen még suliba jártam,tehát nem.

Most meg mindjárt 30 leszek, és már későinek érzem az első babát, de sajna eltévedt a gólya.

2012. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
26 vagyok, és 30. A 25-ből már értelemszerűen kicsúsztam, de 10 éve is biztos voltam benne, hogy nemigen fogok 30-nál előbb szülni. Megérzés volt akkoriban. Most meg annyiról van szó, hogy még nem találtam meg azt a férfit, akinek szülnék.
2012. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen fiatal volnék hozzá. A gyermek gyökeresen megváltoztatja egy nő életét. Sok mindenről le kell mondania, tehát ebben a korban éljen, szórakozzon, hogy ne legyen benne hiányérzet, és azt érezze, hogy áldozatot vállalt, lemondott valamiről.

A 30 éves elég érett, egzisztenciát teremtett magának, értelmileg is fejlett: tud lemondani, áldozatot hozni, ha kell.

De szülni 25 évesen szülnék, mert a női szervezet ekkor van ereje teljében, és nem nagy lesz a korkülönbség anya és gyermeke között. Bár ha egy nő 50 évesen nagymama lesz, nem lesz nagy segítségére a gyermekének, mert még hosszú ideig maga is dolgozó nő lesz.

Minden kornak vannak előnyei és hátrányai is:)

2012. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 leszek nemsokára,és már nagyon szülnék,de egyelőre még nem jött össze a baba..
2012. nov. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%

én a 30at de 25 évesen szültem az elsőt. Szerintem kicsit korai volt (pedig a párommal is már 4 éve voltunk együtt) akkor fejeztük be nemrég az egyetemet, a munka piacán is kevés ideje dolgoztunk, nemrég költöztünk csak össze stb.mikor kopogtatott a gólya, abortusz persze szóba se jöhetett, de nem élveztük ki eléggé szerintem a kettesben töltött időt, gondolok itt mindenféle kötetlen programokra utazásra boldog felelőtlenségre :)).

Persze sokan mondják hogy iskolába járni is lehet gyerek mellett meg utazni lehet gyerekekkel is, de azért lássuk be az közel se ugyanaz, voltunk párszor "nyaralni" mióta kicsi gyerekeink vannak, hát az minden csak nem nyaralás és kikapcsolódás számomra. Eljutottam oda hogy kötelező feladat lett a nyaralás hiszen a gyerekek élvezik, de számomra az nem kikapcsolódás. Na kicsit elkanyarodtam, a lényeg hogy simán várnék 30 ig semmivel se lennék elkésve.

2012. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

5 ös vagyok hú de zavaros lett, szóval olyan volt az egyetem hogy keményen tanulni kellett, nem annyira a bulizgatós, ivós stb. vonulatot képviseltük 5 évig hanem a keményen hajtósat...

Az első mondatom meg az akart lenni, hogy ezek közül a 30-at választanám.

2012. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

18 évesen fiatal lettem volna hozzá.Nem volt lakásom,autóm(mondjuk ez nem feltétel),akkor felvételiztem az egyetemre.

25 évesen:az már nem lett volna rossz,de 23 évesen diplomáztam,szerettem volna még egy kicsit karriert építeni,dolgozni a babavállalás előtt.

30 évesen:mivel nekem minden adott volt 27 évesen a gyerekhez,ezért későnek éreztem volna a harminc évet.De nekem a három közül ez tűnik legkorrektabbnak.

27 évesen szültem a kislányom,most 29 éves vagyok,jövő hónapban 30,és 33 hetes vagyok a kisfiammal.

2012. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Nemrég lettem 26. Pár hónappal ezelőtt is igent mondtam volna a gyerekre, ha adottak lettek volna a lehetőségek. De 30 leszek, mire lesz állásom, lakásunk, félretett pénzünk. Szóval 30-at szavazom meg.
2012. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.


Aki lepontozott, vállalja már fel, mi lehúznivaló volt azon, amit írtam? Kíváncsian várom...

2012. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
2es :) az 5 ös vagyok én is le lettem pontozva biztos megint valami nagyeszű gyerek végigment a válaszokon és találomra nyomkodta a kezet :DDDD
2012. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!